Lapland familieavontuur

Lapland familieavontuur - 5-daagse begeleide groepsreis

Beleef een leuke en afwisselende Lapland ervaring waarin zowel jong als oud zijn gading zal terugvinden. De basis van dit programma is een uniek natuurverblijf in comfortabele en gezellige wildernischalets. De chalets liggen in de natuur , ideaal gesitueerd om het Noorderlicht waar te nemen. U geniet er van een sauna en hot tub aan de rand van het meer en proeft van de heerlijke lokale keuken.

Bekijk hier de foto's

Lapland met kinderen

Uw programma is ideaal voor ouder met jonge kinderen (vanaf 4 jaar). U start met een bezoek aan de enige echte Kerstman. Vervolgens bezoekt u het Snow Village waar u geniet van een uniek diner gevolgd door een overnachting in een Ice Room, een unieke beleving. Vanuit de wildernischalets kan uw gezin van typische Laplandactiviteiten proeven: huskytocht, sneeuwscootertocht, ijsvissen, rendiersledetocht, wandeling met sneeuwschoenen en nog veel meer...

Bezoek aan rendierboerderij
Neem een kijkje op een huskyfarm
Kleine Nederlandstalige reisgroep

West-Groenland & Disko Bay AANRADER
9-daagse poolcruise in internationaal gezelschap, van 22 tot 30 mei 2017

Seychellen cruise met een zeilcatamaran AANRADER
10-daagse cruise aan boord van een Lagoon 450 catamaran, vertrek op 29 september 2017

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017

Verrassend Colombia AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 7 oktober 2017

Kerst in Lapland AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 22 tot 26 december 2016

Noorse Kust & Fjorden met de Noordkaap - Herfst AANRADER
9-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 oktober 2017

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 en 28 december 2016 of 3 april 2017

Rust en natuur Short Break in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2016 en 22 april 2017

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, elke zondag tussen 27 november 2016 en 9 april 2017

Ontdek Snow Village AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek tussen 13 december 2016 en 9 april 2017

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2016 en 15 april 2017

Tromsø - stad van het Noorderlicht AANRADER
4-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 september 2016 en 15 april 2017