Schotland - The Royal Scotsman

Schotland is een land om te ontdekken. Een magisch land met bergen en kristalblauwe riviertjes, met meren en door mist omgeven kastelen. Het land van de Schotse tartan, de zalm, de whisky en een warm welkom. Proef de sfeer van dit prachtige land aan boord van één van de meest exclusieve treinen ter wereld: 'The Royal Scotsman'.

De mooiste trein van Schotland

1.200km doorheen Schotland met oa. Dundee, Montrose, Aberdeen, Keith, Inverness, Plockton, Dalwhinnie en Perth

Whisky tasting in de Dalmore Distillery
Maak een Highland safari
Uitgebreid bezoek aan Ballindalloch Castle en zijn tuinen

Mogelijkheid tot kleiduifschieten, golf, boswandelen en bootje varen
In het kort

Geografie: Schotland is een voormalig koninkrijk en vormt met Engeland, Noord-Ierland en Wales één staat: het Verenigd Koninkrijk, met Edinburgh als hoofdstad.

Bezienswaardigheden: Schotland weet menig toerist te bedwelmen. Niet door zijn Schotse whisky's, de kilt, doedelzak of het monster van Loch Ness, maar door zijn wonderlijke natuur, vele kastelen en vooral zijn gastvrijheid.

The Royal Scotsman: Om de reis zo aangenaam mogelijk te maken en om ervoor te zorgen dat u niets mist van de schilderachtige omgeving, rijdt de trein niet 's nachts. U overnacht in uw comfortabele compartiment terwijl de trein stilstaat in kleine pittoreske stations.

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 2 tot 12 juli 2015

Moskou - Sint-Petersburg cruise - Volga Dream Two AANRADER
13-daagse cruise in internationaal gezelschap, meerdere vertrekdata van 25 juni tot 14 oktober 2015

Hurtigruten cruise Bergen–Kirkenes–Bergen AANRADER
12-daagse zeecruise in internationaal gezelschap, dagelijks vertrek van 1 januari tot 31 december 2014

Hurtigruten cruise Bergen–Kirkenes AANRADER
7-daagse zeecruise in internationaal gezelschap, dagelijks vertrek van 1 januari tot 31 december 2014

Hurtigruten cruise Kirkenes-Bergen AANRADER
6-daagse zeecruise in internationaal gezelschap, dagelijks vertrek van 1 januari tot 31 december 2014