Schotland - The Royal Scotsman

Schotland is een land om te ontdekken. Een magisch land met bergen en kristalblauwe riviertjes, met meren en door mist omgeven kastelen. Het land van de Schotse tartan, de zalm, de whisky en een warm welkom. Proef de sfeer van dit prachtige land aan boord van één van de meest exclusieve treinen ter wereld: 'The Royal Scotsman'.

De mooiste trein van Schotland

1.200km doorheen Schotland met oa. Dundee, Montrose, Aberdeen, Keith, Inverness, Plockton, Dalwhinnie en Perth

Whisky tasting in de Dalmore Distillery
Maak een Highland safari
Uitgebreid bezoek aan Ballindalloch Castle en zijn tuinen

Mogelijkheid tot kleiduifschieten, golf, boswandelen en bootje varen
In het kort

Geografie: Schotland is een voormalig koninkrijk en vormt met Engeland, Noord-Ierland en Wales één staat: het Verenigd Koninkrijk, met Edinburgh als hoofdstad.

Bezienswaardigheden: Schotland weet menig toerist te bedwelmen. Niet door zijn Schotse whisky's, de kilt, doedelzak of het monster van Loch Ness, maar door zijn wonderlijke natuur, vele kastelen en vooral zijn gastvrijheid.

The Royal Scotsman: Om de reis zo aangenaam mogelijk te maken en om ervoor te zorgen dat u niets mist van de schilderachtige omgeving, rijdt de trein niet 's nachts. U overnacht in uw comfortabele compartiment terwijl de trein stilstaat in kleine pittoreske stations.

Antarctica 2016 poolexpeditiecruise AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 26 januari tot 8 februari 2016

Antarctica Air Cruise 2016 AANRADER
10-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 12 tot 21 februari 2016

IJsland - Reykjavik City Break AANRADER
5-daagse city break, dagelijks vertrek van 29 maart 2014 tot 28 maart 2015

IJsland - Fly & Drive Short Break AANRADER
6-daagse fly & drive shortbreak, dagelijks vertrek van 1 mei 2014 tot 31 april 2015

Kerst in Lapland AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 22 tot 26 december 2014

Hoogtepunten van Zweeds Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek op zaterdag of zondag tussen 1 december 2014 en 7 april 2015

Tromsø - stad van het Noorderlicht AANRADER
4-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 september 2014 en 16 april 2015