Deze avonturenweek laat je proeven van de typische activiteiten. Tijdens een dagexcursie naar Rovaniemi bezoek je het Arktikum Museum en Santa Claus Village. Op een avond bewonder je de ijs- en sneeuwkunst van het Arctic SnowHotel en geniet je van een diner in het ijsrestaurant. Bovendien beschik je over voldoende vrije tijd om leuke excursies bij te boeken.
Een verblijf in Bear’s Lodge betekent dat je omgeven bent door de prachtige natuur. Je hebt er de keuze uit een hotelkamer of een gezellige chalet met haard en sauna. De afgelegen ligging van het hotel vormt een goede basis om het noorderlicht waar te nemen.
Wil je nog iets bijzonder? Kies dan voor een facultatieve overnachting in een glazen iglo of Snow Room van het Arctic SnowHotel. Dankzij het ’noorderlichtalarm’ word je automatisch gewekt mocht het noorderlicht te zien zijn.
Vervolledig je programma met één of meerdere facultatieve excursies. Zo kan je een tochtje maken met de MV Sampo-ijsbreker op de bevroren Botnische Golf. Een bijzondere ervaring.
Overnacht in een hotelkamer of een houten chalet |
Bezoek aan het Arctic SnowHotel met diner |
Dagexcursie met het Arktikum Museum en Santa Claus Village |
Overnacht in een glazen iglo of Snow Room - Facultatief |
Inclusief rechtsteekse vluchten |
Gebruik van thermische winterkledij |