In Rovaniemi vinden we het permanente verblijf van de enige, echte Kerstman Zowel de geschiedenis als de cultuur van de Sami worden uitgebreid toegelicht in het Artikum Tijdens het traject u in diverse Nationale Parken waar u prachtige wandelingen kan maken In Tankavaara kan u uw geluk beproeven en goud gaan zoeken in de rivier Gjesvaer, waar in de zomermaanden tal van vogels te spotten zijn Van mei tot juli is het boven de Noordpoolcirkel bijna 80 dagen ononderbroken licht Onderwdeg is de kans groot dat u kuddes rendieren ziet De Noordkaap aan de Barentszee wordt beschouwd als het noordelijkste puntje van het Europese continent Vanop de Noordkaap kan u genieten van weidse uitzichten op de Arctische Oceaan Honningsvåg, een van de meest Noordelijke stadjes van Noorwegen Bomen maken meer en meer plaats voor Arctische landschappen In het Alta Museum zijn meer dan 2500 prehistorische rotstekeningen te zien Ooit gedroomd om te slapen in een echte boomhut hoog boven de grond? Dan is het Treehotel in Zweeds Lapland iets voor u Alta met zijn typische rode vissershuisjes Tromsø, een van de leukste en boeiendste steden van het Noorden De Arctische kathedraal is een van de meest iconische gebouwen van Tromsø Het Abisko National Park vormt een prachtig decor voor wandelingen Muonio, de ideale uitvalsbasis voor een rafting of kanotocht De eilandengroepen van de Vesterålen zal u betoverende landschappen bezorgen De Vesterålen eilandengroep bestaat uit 4 grote en tal van kleinere eilanden

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/