Adembenemende landschappen nabij Rovaniemi in Fins Lapland Kom tot rust in dit wondermooie natuurlandschap De charme van authentieke natuur En uitgestrekte panorama's U verblijft in het gezellige Bear's Lodge hotel- en chaletcomplex De Bear's Lodge is gelegen middenin de natuur en vormt de ideale uitvalsbasis U kan binnen dit programma kiezen uit een hotelkamer of chaletappartement Het hotel beschikt over een algemeen restaurant in blokhutstijl en een à la carte restaurant Maak een sneeuwschoenwandeling naar een huskyboerderij De langlaufloipes vertrekken direct aan het hotel Vertrek op sneeuwscootersafari langsheen de witte, besneeuwde velden en adebenemende landschappen Even proberen zelf een vis(je) aan de haak te slaan Maak een lange rendiersledetocht Bezoek de echte kerstman in het Santa Claus Village Schrijf eigenhandig je kerstbrief in het postkantoor van de Kerstman Kies voor een onvergetelijke overnachting in een glazen iglo Dankzij het Noorderlichtalarm wordt u gewekt wanneer het Noorderlicht zich toont

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/