Dwars door het land van de Sámi
8-daagse groepsreis

Dwars door Lapland - 8-daagse mini-rondreis

Complete natuur- en cultuurreis doorheen Lapland met het noorderlicht als leidraad. U start in Tromsø (Noorwegen), ook stad van het noorderlicht. Hierna trekt u verder naar de het drielandenpunt nabij Kilpisjärvi waar u deelneemt aan typische Laplandactiviteiten. In het gezellige Levi bezoekt u het mooiste sneeuw- en ijshotel van Fins Lapland. Eindigen doet u in Rovaniemi met een bezoekje aan het dorp van de Kerstman.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Dwars door Lapland

Op 1 week reis u door Lapland en zal u kennis maken met de diverse landschappen en typische natuur. U neemt deel aan alle activiteiten en ontdekt u enkele leuke stadjes en dorpjes zoals Tromsø, Levi en Rovaniemi. Bezorg uzelf een onvergetelijke ervaring in het Hoge Noorden.

Typische Laplandactiviteiten inbegrepen
Bezoek en diner in het Snow Village
Bezoek aan Santa Claus Village

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000km² is het 8x zo groot als België.

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER