Harriniva Extreme Adventure week

Harriniva Extreme Adventure Week - De ultieme Laplandervaring

Ontdek Europa's laatste wildernis per sneeuwscooter en per huskyslede. U kan niet dichter bij de natuur staan dan tijdens deze 3-daagse sneeuwscootertocht gecombineerd met een 2-daagse huskytocht aan de rand van het Ylläs-Pallas Nationaal Park. Bent u op zoek naar de ultieme kick en rijervaring, dan is dit programma beslist iets voor u!

Het Harriniva Holiday Center

Unieke natuur- en avontuurbeleving 2-daagse huskytocht 3-daagse sneeuwscootersafari Voor wie de ultieme Laplandervaring zoekt

Eén van de hoogtepunten van het programma is ongetwijfeld dag 6 waarbij u maar liefst 200km rijdt langs de Victoria Trail. Daarnaast maakt u een 2-daagse huskytocht aan de rand van het Ylläs-Pallas Nationaal waarbij 25 tot 40km per dag wordt afgelegd, afhankelijk van sneeuw- en ijscondities.

Unieke natuur- en avontuurervaring
De ultieme Laplandervaring
Verblijf in authentieke wildernishut

Ethiopië - Bakermat van de Christelijke beschaving AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 12 januari 2018

Kerst in Lapland AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 22 tot 26 december 2017