Harriniva Extreme Adventure week

Harriniva Extreme Adventure Week - De ultieme Laplandervaring

Ontdek Europa's laatste wildernis per sneeuwscooter en per huskyslede. U kan niet dichter bij de natuur staan dan tijdens deze 3-daagse sneeuwscootertocht gecombineerd met een 2-daagse huskytocht aan de rand van het Ylläs-Pallas Nationaal Park. Bent u op zoek naar de ultieme kick en rijervaring, dan is dit programma beslist iets voor u!

Het Harriniva Holiday Center

Unieke natuur- en avontuurbeleving 2-daagse huskytocht 3-daagse sneeuwscootersafari Voor wie de ultieme Laplandervaring zoekt

Eén van de hoogtepunten van het programma is ongetwijfeld dag 6 waarbij u maar liefst 200km rijdt langs de Victoria Trail. Daarnaast maakt u een 2-daagse huskytocht aan de rand van het Ylläs-Pallas Nationaal waarbij 25 tot 40km per dag wordt afgelegd, afhankelijk van sneeuw- en ijscondities.

Unieke natuur- en avontuurervaring
De ultieme Laplandervaring
Verblijf in authentieke wildernishut

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

Lapland de Luxe AANRADER