Start in Levi, waardoor u meteen in de juiste vakantiestemming bent Vanuit Levi brengt u een bezoek aan het Snow Village In het Snow Village krijgt u een rondleiding n maakt u kennis met de verschillende Ice Rooms en Suites, de Ice Chapel, het Ice Restaurant en natuurlijk ook de Ice Bar Na de middag vertrekt u op een sneeuwscootersafari 's Avonds geniet u van een 3-gangendiner in het exclusieve ICE Restaurant Geniet van het magische Noorderlicht vanuit uw bed in één van de glazen iglo's - Optioneel Het Santa Claus Village is op de Noordpoolcirkel gelegen en u vindt er oa de officiële woonplaats van de Kerstman terug In het Arktikum Museum verneemt u alles over de Sámi en hun cultuur Het Ranua Wildlife Park laat u kennis maken met de verschillene dieren die in Lapland leven Het hotel en de chalets van Iso Syöte zijn uniek gelegen bovenop de zuidelijkste heuvel in het Syöte Nationaal Park U kan gratis gebruik maken van de Arctic Spa met o.a. binnenzwembad, Finse sauna, stoombad en jacuzzi Maak kennis met de lokale bewoners op een Lapse rendierboerderij En natuurlijk mag een tochtje met de rendierslede niet ontbreken!Ook skiërs en langlaufers kunnen zich tijdens dit programma naar hartelust uitlevenMaak een tochtje met de huskyslede De omgeving leent zich ook uitstekend voor een wandeling met sneeuwschoenen Optioneel: trek er in het donker op uit voor een nachtelijke sneeuwscootersafari Omringd door ongerepte natuur met hagelwitte sneeuwvlaktes, meren en bossen Met wat geluk kan u zelf het betoverende Noorderlicht waarnemen tijdens heldere nachten Na deze week verlaat u Fins-Lapland voldaan en helemaal zen

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/