De Lofoten staan bekend om hun goede viswateren, prachtige natuur en afgelegen karakteristieke vissersdorpjes Tegenwoordig zijn vele van deze rorbus aangepast en kunnen toeristen er in alle comfort en gezelligheid logeren Winter, lente, zomer of herfst? De Lofoten hebben elk seizoen wel iets unieks en wondermoois te bieden Vanuit Andenes vertrekken we op walvissafari De Lofoten, door Unesco als uniek gebied bestempeld Svolvaer, de hoofdplaats van de Lofoten Tijdens een boottocht in de Lofoten kan u kennismaken met de indrukwekkende zeearenden die hier voorkomen Nusfjord is een van de oudste en best bewaarde vissersdorpen in Noorwegen Vul uw programma aan met een facultatieve excursie: zeekajakken Een van de hoogtepunten van dit programma is ongetwijfeld een overnachting in een rorbu, een typisch vissershuisje aan de rand van het water Langzaam worden de Lofoten ontdekt door de rest van de wereld, maar hier komt u maar zelden mensen tegen Overal op de Lofoten zie je de karakteristieke rekken, overladen met kabeljauw die droogt Het wrak van de Belgica heeft zijn laatste rustplaats op ongeveer 2 km van de stad Harstad Tijdens een wandeling op het strand hopen we het noorderlicht met onze eigen ogen te kunnen zien Het Lofotr Viking Museum in Borg is ondergebracht in een typische longhouse van 83m lang Voor u het goed en wel beseft, reist u terug in de tijd en voelt u zich opgenomen in de Vikingstam van Borg Welkom in Tromsø, soms ook het Parijs van het hoge Noorden genoemd Zicht op Tromsø en de arctische kathedraal vanop de Fjellheisen heuvel De bekende arctische Kathedraal is een architectonisch meesterwerk en icoon van Tromsø De Fjellheisen kabelbaan brengt u 421m boven de zeespiegel en biedt een prachtig panorama op Tromsø en de wijde omgeving

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/