Jeris - Highlights of Lapland

Jeris - Highlights of Lapland | 8-daagse

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een leuke actieve vakantie in de sneeuw vinden bij dit programma zeker hun gading terug. Bij dit rustige en kindvriendelijke programma komen alle typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersafari,… aan bod.

Jeris Spa & Wellnes

jeris vakantie jeris week jeris hotel verblijf jeris lapland

Het Jeris hotel is prachtig gelegen aan het grote Jerisjärvi meer. Hier kan u overnachten in hotelkamer of gezellige chalets met woonruimte, aparte slaapkamers, haard en sauna. U kan er prachtige wandelingen maken of tochten met langlaufski’s. Het Pallas National Park ligt vlakbij. Mits kleine vergoeding kan u ook gebruik maken van de faciliteiten van de Jeris Spa.

Rustig gelegen natuurverblijf
Voor koppels en gezinnen met kinderen
Ideale locatie voor het noorderlicht

Ethiopië - Bakermat van de Christelijke beschaving AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 12 januari 2018

Kerst in Lapland AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 22 tot 26 december 2017