Jeris - Highlights of Lapland

Jeris - Highlights of Lapland | 8-daagse

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een leuke actieve vakantie in de sneeuw vinden bij dit programma zeker hun gading terug. Bij dit rustige en kindvriendelijke programma komen alle typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersafari… aan bod. In het Jeris Spa & Wellness hotel kan u kiezen uit overnachtingen in een hotelkamer of een gezellige houten chalets.

LAPLAND ON TOUR - INFOSESSIES IN UW BUURT
Tijdens deze infosessies in november komt alles te weten over ons aanbod aan begeleide groepsreizen en individuele programma naar Winters Lapland. Achteraf kan u met uw vragen terecht bij één van onze Laplandspecialisten.
Klik voor data & locaties en gratis inschrijven

Jeris Spa & Wellnes

jeris vakantie jeris week jeris hotel verblijf jeris lapland

Het Jeris Spa & Wellness hotel is prachtig gelegen aan het grote Jerisjärvi meer. Vanuit deze uitvalsbasis kan u prachtige wandelingen maken of tochten met langlaufski’s. Het Pallas National Park ligt vlakbij. Mits kleine vergoeding kan u ook gebruik maken van de wellness faciliteiten van het hotel.

Rustig gelegen natuurverblijf
Voor koppels en gezinnen met kinderen
Ideale locatie voor het noorderlicht

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER
8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 3 maart 2019

8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 30 december 2018, 3 en 24 februari 2019

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 27 januari, 3 februari of 3 maart 2019

Lapland Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 2 en 10 maart en 5 april 2019

Wildernislodge Avontuur (Actief) AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 en 26 december, 10 maart en 8 april

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 december 2018

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2018 en 13 april 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Wildernishotel Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 15 april 2019

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2018 en 15 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER