Jeris - Highlights of Lapland

Jeris - Highlights of Lapland | 8-daagse

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een leuke actieve vakantie in de sneeuw vinden bij dit programma zeker hun gading terug. Bij dit rustige en kindvriendelijke programma komen alle typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersafari… aan bod. In het Jeris Spa & Wellness hotel kan u kiezen uit overnachtingen in een hotelkamer of een gezellige houten chalets.

Jeris Spa & Wellnes

jeris vakantie jeris week jeris hotel verblijf jeris lapland

Het Jeris Spa & Wellness hotel is prachtig gelegen aan het grote Jerisjärvi meer. Vanuit deze uitvalsbasis kan u prachtige wandelingen maken of tochten met langlaufski’s. Het Pallas National Park ligt vlakbij. Mits kleine vergoeding kan u ook gebruik maken van de wellness faciliteiten van het hotel.

Rustig gelegen natuurverblijf
Voor koppels en gezinnen met kinderen
Ideale locatie voor het noorderlicht

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

Lapland de Luxe AANRADER