Kerst in Lapland - 5-daagse groepsreis

Kerst in Lapland

Dit 5-daags programma biedt u een unieke kerstervaring in Lapland. Combineer typische winteractiviteiten zoals een sneeuwscootertocht, huskysafari en ijsvissen met een bezoek aan de échte Kerstman in Rovaniemi.
Verder geniet u van een heerlijk kerstdiner en bezoekt u het Snow Village. Optioneel kan kiezen voor een overnachting in een glazen iglo of een Ice Room.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Vier Kerst in Fins Lapland
Bekijk de foto's van dit programma

Lapland is de noordelijkste provincie van Finland en ligt voor het grootste gedeelte boven de poolcirkel. Noord-Finland is één van de weinige plaatsen op onze aarde waar de natuur nog oorspronkelijk en onaangetast is. In deze ongetemde wildernis heersen een rust en stilte die we eigenlijk niet meer voor mogelijk houden. Een overvloed aan ruimte nodigt uit voor een avontuurlijke tocht in de eenzaamheid van dit wondermooie sneeuwland.

Kerst vieren bij een gastvrije Finse familie
Leuk programma voor zowel jong als oud
Kleine Nederlandstalige reisgroep

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER