Lapland familieavontuur

Lapland familieavontuur - 5-daagse begeleide groepsreis

Beleef een leuke en afwisselende Lapland ervaring waarin zowel jong als oud zijn gading zal terugvinden. De basis van dit programma is een uniek natuurverblijf in comfortabele en gezellige wildernischalets. De chalets liggen in de natuur , ideaal gesitueerd om het Noorderlicht waar te nemen. U geniet er van een sauna en hot tub aan de rand van het meer en proeft van de heerlijke lokale keuken.

Bekijk hier de foto's

Lapland met kinderen

Uw programma is ideaal voor ouder met jonge kinderen (vanaf 4 jaar). U start met een bezoek aan de enige echte Kerstman. Vervolgens bezoekt u het Snow Village waar u geniet van een uniek diner gevolgd door een overnachting in een Ice Room, een unieke beleving. Vanuit de wildernischalets kan uw gezin van typische Laplandactiviteiten proeven: huskytocht, sneeuwscootertocht, ijsvissen, rendiersledetocht, wandeling met sneeuwschoenen en nog veel meer...

Bezoek aan rendierboerderij
Neem een kijkje op een huskyfarm
Kleine Nederlandstalige reisgroep

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

Argentinië - Land van contrasten AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 15 tot 30 november 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

Verrassend Colombia AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, van 14 tot 30 oktober 2018

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2017 en 15 april 2018

Ontdek Snow Village AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek tussen 12 december 2017 en 7 april 2018

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2017 en 15 april 2018

5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 27 december 2017 en 9 april 2018