Kom tot rust in een besneeuwde omgeving met een grote kans om 's avonds het noorderlicht te bewonderen Een lange huskytocht neemt u mee in de Finse natuur Torassieppi is een van de oudste dorpjes in Finland Verken de directe omgeving om sneeuwschoenen Het gezellige Harriniva familiehotel is al enkele generaties in de handen van de Finse Pietikaïnen familie Naast de klassieke winteractiviteiten, kunt u hier ook terecht voor gastronomie met een typisch Lapse keuken In Harriniva verblijft u in een hotelkamer Het Harriniva wildernishotel ligt aan de Muonio rivier en op wandelafstand van de Zweedse grens Hotel Jeris is gelegen nabij het Pallas-Yllas National Park en direct aan het Jerisjärvi meer In Jeris verblijft u in een typische blokhut nabij het hoofdgebouw De chalets van Jeris beschikken over een kitchenette, aparte slaapkamers, woonruimte met open haard, TV, droogkast en een badkamer met douche, toilet en een eigen sauna Het Jeris complex beschikt over een spa met 2 verwarmde zwembaden, sauna en een ijswak U kunt genieten van het betoverende noorderlicht vanuit een elegant ingerichte en verwarmde Auroma Dome Race met karts op de bevroren Ounasjouki rivier en test uw rijvaardigheid op ijs 's Avonds geniet u van een deugddoende sauna of gaat u op zoek naar het magische noorderlicht

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/