7-daags sneeuwscooteravontuur 'Arctic Ocean'

Avonturiers of liefhebbers van gemotoriseerde voertuigen zullen tijdens dit 800 km lang traject ongetwijfeld hun gading vinden. Vanuit Rovaniemi zal u per sneeuwscooter Lapland helemaal doorkruisen tot aan de Arctische Oceaan in het noorden. Tijdens de tocht overnacht u in typische wildernishutten en gezellige wildernishotels waar u tot volledige rust kan komen na een dag vol actie en avontuur.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Het 7-daags programma

Dit 7-daags programma met 5-daagse sneeuwscootertocht laat u kennis maken met de afwisselende landschappen in Centraal Fins Lapland en de open vlaktes en kleine heuvels in het Noorden. U rijdt tot aan de Arctische Oceaan in Noorwegen alvorens u terugkeert naar Ivalo, een traject van meer dan 800 km.

Wondermooi sneeuwscootertraject
Overnacht in gezellige wildernishutten
1 persoon per sneeuwscooter

Centraal Fins Lapland

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER