Sneeuwscooteravontuur in Centraal Fins Lapland

Sneeuwscooteravontuur in Centraal Fins Lapland - 5-dagen

Rovaniemi is de uitvalsbasis voor een onvergetelijke sneeuwscootertocht. Avonturiers en/of liefhebbers van gemotoriseerde voertuigen zullen tijdens deze 3-daagse sneeuwscootersafari ongetwijfeld hun gading vinden. De tocht laat u kennis maken met de wonder- mooie natuur en landschappen in centraal Fins Lapland.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Het noorderlicht, wereldse lichtshow

Tijdens deze 3-daagse safari overnacht u in typische en gezellige wildernishutten waar u tot volledige rust kan komen na een dag vol actie en avontuur. En mocht het noorderlicht zich voor- doen, dan zit u in uw wildernishut op de eerste rij om dit adembenemend lichtspel van de natuur te bewonderen.

1 of 2 personen per sneeuwscooter
Overnacht ingezellige wildernishutten
Mogelijkheid tot verlenging

Centraal Fins Lapland

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER