Snow Village Avonturenweek

Snow Village Avonturenweek

Het Snow Village is één van de prachtigste sneeuw- en ijshotels van Lapland. Een bezoek met verblijf is dan ook een unieke belevenis. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u een volledige week in en rond idit indrukwekkende ijshotel en geniet u van een niet te missen voordelenpakket waarin al het beste van Lapland aan bod komt.

Levi, een uniek wintersportgebied

Overnacht in het Snow Village en in een gezellige houten chalet met alle comfort en geniet van een uiterst interessant voordelenpakket met maar liefst 6 inbegrepen excursies, uitstappen en nog tal van andere extra's zoals een uniek 3-gangendiner in het onverwarmde restaurant van het Snow Village.

Overnachting in het Snow Village
Uiterst interessant voordelenpakket
Uniek 3-gangendiner

West-Groenland & Disko Bay AANRADER
9-daagse poolcruise in internationaal gezelschap, van 22 tot 30 mei 2017

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017

Argentinië - Land van contrasten AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 5 tot 20 november 2017

Verrassend Colombia AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 7 oktober 2017