Snow Village Avonturenweek

Snow Village Avonturenweek

Het Snow Village is één van de prachtigste sneeuw- en ijshotels van Lapland. Een bezoek met verblijf is dan ook een unieke belevenis. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u een volledige week in en rond idit indrukwekkende ijshotel en geniet u van een niet te missen voordelenpakket waarin al het beste van Lapland aan bod komt.

Levi, een uniek wintersportgebied

Overnacht in het Snow Village en in een gezellige houten chalet met alle comfort en geniet van een uiterst interessant voordelenpakket met maar liefst 6 inbegrepen excursies, uitstappen en nog tal van andere extra's zoals een uniek 3-gangendiner in het onverwarmde restaurant van het Snow Village.

Overnachting in het Snow Village
Uiterst interessant voordelenpakket
Uniek 3-gangendiner

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

Lapland de Luxe AANRADER