Snow Village Husky Avontuur

Snow Village Husky Avontuur - 6-daags programma Winters Lapland

Ontdek de prachtige omgeving in de buurt van het Ylläs-Pallas National Park aan de hand van een 2-daagse huskysafari. Leef samen met deze trouwe en vriendelijke viervoeters en voel u als een echte huskyherder.
Een betere manier om één te worden met de natuur bestaat er niet. Verder verblijft u in het Snow Village en in een gezellige chalet met haard en sauna. Naar eigen keuze kan u ook aan extra activiteiten deelnemen zoals een bijvoorbeeld een sneeuwscootertocht.

Levi, een uniek wintersportgebied

Verblijf 1 nacht in een Ice Room van het Snow Village en voor de rest van uw programma in een gezellige chalet met haard en sauna.
Alle typische Lapland activiteiten komen aan bod zoals een sneeuwscootertocht, ijsvissen, sneeuwschoenwandelen en een rendiersledetocht. Door de afgelegen ligging van het Snow Village in de natuur, zit u ook op de eerste rij als het noorderlicht zich voortdoet.

2-daagse huskytocht met overnachting
Overnacht in een wildernishut/Snow Village
Uniek 3-gangendiner in het Ice Restaurant

Guatemala, El Salvador, Honduras en Belize AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 28 november 2019

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER
8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 3 maart 2019

8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 30 december 2018, 3 en 24 februari 2019

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 27 januari, 3 februari of 3 maart 2019

Lapland Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 maart en 5 april 2019

Wildernislodge Avontuur (Actief) AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 en 26 december, 10 maart en 8 april

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 december 2018

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2018 en 13 april 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Wildernishotel Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 15 april 2019

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2018 en 15 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER