Snow Village Husky Avontuur

Snow Village Husky Avontuur - 6-daags programma Winters Lapland

Ontdek de prachtige omgeving in de buurt van het Ylläs-Pallas National Park aan de hand van een 2-daagse huskysafari. Leef samen met deze trouwe en vriendelijke viervoeters en voel u als een echte huskyherder.
Een betere manier om één te worden met de natuur bestaat er niet. Verder verblijft u in het Snow Village en in een gezellige chalet met haard en sauna. Naar eigen keuze kan u ook aan extra activiteiten deelnemen zoals een bijvoorbeeld een sneeuwscootertocht.

Levi, een uniek wintersportgebied

Verblijf 1 nacht in een Ice Room van het Snow Village en voor de rest van uw programma in een gezellige chalet met haard en sauna.
Alle typische Lapland activiteiten komen aan bod zoals een sneeuwscootertocht, ijsvissen, sneeuwschoenwandelen en een rendiersledetocht. Door de afgelegen ligging van het Snow Village in de natuur, zit u ook op de eerste rij als het noorderlicht zich voortdoet.

2-daagse huskytocht met overnachting
Overnacht in een wildernishut/Snow Village
Uniek 3-gangendiner in het Ice Restaurant

Traditioneel en modern Japan AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, van 15 april tot 1 mei 2019

Dr Zjivago Noorderlicht Express AANRADER
10-daagse Nederlandstalig begeleide treinreis, vertrek op 1 februari 2019

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2019

Oman en de Verenigde Arabische Emiraten AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 5 oktober 2018

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 oktober 2018

Puglia - In de hak van de laars van Italië AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 2 september 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 18 december 2018 tot 10 maart 2019

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 30 december 2018 tot 3 februari 2019

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Lapland de Luxe AANRADER

Ontdek Snow Village AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek tussen 22 december 2018 en 7 april 2019