Snow Village Husky Avontuur

Snow Village Husky Avontuur - 6-daags programma Winters Lapland

Ontdek de prachtige omgeving in de buurt van het Ylläs-Pallas National Park aan de hand van een 2-daagse huskysafari. Leef samen met deze trouwe en vriendelijke viervoeters en voel u als een echte huskyherder.
Een betere manier om één te worden met de natuur bestaat er niet. Verder verblijft u in het Snow Village en in een gezellige chalet met haard en sauna. Naar eigen keuze kan u ook aan extra activiteiten deelnemen zoals een bijvoorbeeld een sneeuwscootertocht.

Levi, een uniek wintersportgebied

Verblijf 1 nacht in een Ice Room van het Snow Village en voor de rest van uw programma in een gezellige chalet met haard en sauna.
Alle typische Lapland activiteiten komen aan bod zoals een sneeuwscootertocht, ijsvissen, sneeuwschoenwandelen en een rendiersledetocht. Door de afgelegen ligging van het Snow Village in de natuur, zit u ook op de eerste rij als het noorderlicht zich voortdoet.

2-daagse huskytocht met overnachting
Overnacht in een wildernishut/Snow Village
Uniek 3-gangendiner in het Ice Restaurant

Ethiopië - Bakermat van de Christelijke beschaving AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 12 januari 2018

Kerst in Lapland AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 22 tot 26 december 2017