Torassieppi: Authentiek Lapland - 7 dagen

Torassieppi: Authentiek Lapland

De gezellige chalets van Torassieppi zijn gelegen aan de oevers van een meer, in de onmiddellijke omgeving van een rendierboerderij en een kleine huskyboerderij. Een verblijf in Torassieppi staat garant voor een authentieke Laplandervaring waar u kan genieten van de lokale keuken. De idyllische locatie vlak bij het Pallas-Ylläs Nationaal Park, nodigt uit voor een actieve vakantie in de sneeuw waarbij genieten ook centraal staat.

Torassieppi chalets

Torassieppi

De lucht in deze streek behoort tot de zuiverste van Europa. Bovendien ligt Torassieppi ver verwijderd van enig kunstlicht wat de kans tot het zien van het Noorderlicht enkel maar groter maakt... Dit plaatsje heeft de oudste rendierboerderij van heel Finland. Het is een echt familiebedrijf waar u met open armen ontvangen wordt voor een rendiersafari of bezoekje aan het rendiermuseum

Fijne natuurervaring
Minimale ecologische voetafdruk
Overnacht in een Aurora Dome (facultatief)

Ethiopië - Bakermat van de Christelijke beschaving AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 12 januari 2018

Kerst in Lapland AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 22 tot 26 december 2017