Torassieppi: Authentiek Lapland - 8 dagen

Torassieppi: Authentiek Lapland

De gezellige chalets van Torassieppi zijn gelegen aan de oevers van een meer, in de onmiddellijke omgeving van een rendierboerderij en een kleine huskyboerderij. Een verblijf in Torassieppi staat garant voor een authentieke Laplandervaring waar u kan genieten van de lokale keuken. De idyllische locatie vlak bij het Pallas-Ylläs Nationaal Park, nodigt uit voor een actieve vakantie in de sneeuw waarbij genieten ook centraal staat.

Torassieppi chalets

Torassieppi

De lucht in deze streek behoort tot de zuiverste van Europa. Bovendien ligt Torassieppi ver verwijderd van enig kunstlicht wat de kans tot het zien van het noorderlicht enkel maar groter maakt... Dit plaatsje heeft de oudste rendierboerderij van heel Finland. Het is een echt familiebedrijf waar u met open armen ontvangen wordt voor een rendiersafari of bezoekje aan het rendiermuseum

Fijne natuurervaring
Minimale ecologische voetafdruk
Overnacht in een Aurora Dome (facultatief)

Torassieppi - Fins Lapland

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

Lapland de Luxe AANRADER