Verblijf Hullu Poro hotel, Levi - 8 dagen

Verblijfsformule Hullu Poro hotel, Levi - 8 dagen

Levi is een sprookjesachtig wintersportgebied, zo'n 170km boven de poolcirkel, en hier bevindt zich ook één van de betere skigebieden van Finland. Deze regio biedt wintersportmogelijkheden voor het ganse gezin. Sneeuwscootersafari's, ijsvissen, husky- en rendiertochten zijn nog maar een kleine greep uit het immense aanbod. Hier vindt u ook lekkere restaurants terug en de après-ski wordt hier ten volle beleefd.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Hullu Poro hotel****

Kies uit 2 voordelige excursiepakketten

Deze 8-daagse verblijfsformule laat u kennis maken met al het beste wat Levi te bieden heeft. Langlaufers en ski-liefhebbers kunnen zich volop uitleven op skipistes van het hippe Levi. Maar ook tal van andere excursies behoren tot de mogelijkheden waaronder een excursie aan het Snow Village ijshotel.
Stel zelf uw weekprogramma samen en beleef een fantastische week in Fins Lapland.

Facultatieve excursies:

Nachtelijke sneeuwscootersafari
Huskysafari's van 5 en 10km
Overnachting in het Snow Village

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER