Ruka Ski Chalets, Ruka - 8 dagen

Ruka Ski Chalets - 8 dagen

Dichtbij de Poolcirkel wacht het avontuur. In het Zuidoosten van Lapland ligt Ruka, één van de mooiste wintersportgebieden van Finland. Het moderne Ruka Ski Chalets biedt volop mogelijkheden voor een unieke winterbeleving. Ruka is een gezellig dorpje op 25km van Kuusamo en het oudste en beroemdste skioord van Finland waar het gezellig vertoeven is.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Ruka Ski Chalets

Stel zelf uw excursiepakket samen

Ruka heeft natuurlijk veel meer te bieden dan enkelpure skipret. Wat had u gedacht van sneeuwscootersafari's, ijsvissen, rendier- en extra lange huskytochten? 's Avonds kunt u er nagenieten in een typische Finse rooksauna of bij een gezellig kampvuur. Hier bevindt zich ook het Oulanka National Park en de Small Bear's Trail trekroute. Geen wonder dan dat dit gebied tot één van de mooiste natuurgebieden van Finland behoort.

Facultatieve excursies:

Sneeuwscootersafari met ijsvissen
Rivierdrijven in waterdichte pakken
Bezoek aan een rendierboerderij

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER