Riekonlinna, Saariselkä - 8 dagen

Saariselkä is gelegen op de Lapse hoogvlakten, dichtbij het Urho Kekkonen Nationaal park. U kan er genieten van welverdiende rust in combinatie met een prachtige omgeving. De sneeuwkwaliteit is hier uitzonderlijk en de lucht is kurkdroog. Als het een beetje meezit, kleurt het noorderlicht de nachtelijke hemel. Ideaal voor koppels en gezinnen met iets oudere kinderen.

Het Riekonlinna hotel

Stel zelf uw excursiepakket samen

Deze 8-daagse verblijfsformule laat u kennis maken met al het beste wat deze streek te bieden heeft. Langlaufers en ski-liefhebbers kunnen zich volop uitleven op de Kaunispää skiheuvel, vlakbij het centrum. Maar ook tal van andere excursies behoren tot de mogelijkheden. Stel zelf uw weekprogramma samen en beleef een fantatstisch verblijf!

Facultatieve excursies:

Sneeuwscootertochten met wildernislunch
Sneeuwschoenwandelingen, ijsvissen
Bezoek rendierboerderij met sledetocht

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017