Wildernishotel Muotka Shortbreak
5-daags individueel programma

Wildernishotel Muotka Shortbreak - 5-daags individueel programma

Het Muotka wildernishotel is prachtig gelegen in de natuur. Dit hotel vormt de uitsvalsbasis voor een 5-daags programma met diverse activiteiten. Zo neemt u deel aan een sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersledetocht, maakt u een wandeling met sneeuwschoenen en geniet u van een heerlijke lokale keuken. U kan het programma ook vervolledigen met extra excursies of bijkomende nachten.

Infosessie op 3 december in het BMCC Brugge
Kom langs op de infosessie op zaterdag 3 december 2022 om 10u30 tijdens onze Inspiratiedag Reizen in het nieuwe BMCC Brugge.
Klik voor meer info & inschrijven

Ontdek het 5-daags programma

Wildernishotel Muotka

In het Noorden van Finland in de buurt van Saariselkä verblijft u middenin de natuur. Er worden verschillende logiemogelijkheden aangeboden. De omgeving van het hotel is ook geschikt om te langlaufen. Op een kwartier bevinden zich het skidorp Saariselkä en het Urho Kekkonen National Park.

Alle klassieke activiteiten
Vol pension formule
Diverse logiemogelijkheden

Geografie: Finland is een van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000km² is het 8x zo groot als België.

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/