8-daagse klassieke Antarctica Air Cruise

Antarctica is een continent van superlatieven en extremen, het koudste, hoogste, winderigste, droogste en meest afgelegen werelddeel. Tijdens deze 8-daagse poolexpeditie vliegt u per vliegtuig over Kaap Hoorn en de welbefaamde 'Drake Passage' naar King George Eiland. Hierna gaat u aan boord van het kleine expeditieschip MV Ocean Nova voor een zeeavontuur van 6 dagen langs machtige gletjers, ijsbergen, pakijs en sneeuwbedekte eilanden.

Lees verder

Bekijk de foto's
Aan boord van de Ocean Nova

In plaats van de stormige 2-daagse bootreis over de gevreesde Drake Passage, vlíegt u in amper 2 uur naar Antarctica. Zo blijft u gegarandeerd gespaard van zeeziekte. Bovendien mist u niets tijdens de bootcruise vanuit Antarctica. Exclusief, luxueus en tijdbesparend, dat zijn de onderscheidende punten van dit 8-daags Antarctica Air Cruise programma.

Vlucht over tafelijsbergen en ijsplaten
Zodiaccruises voeren u langs machtige gletsjers
Het meest geïsoleerde en ongerepte continent

Antarctica in het kort

Geografie: 14 miljoen km² (280.000 km² ijsvrij, 13,72 miljoen met ijs bedekt). Antarctica is het op vier na grootste continent ter wereld, het is groter dan Australië en Europa.

Terrein: Ongeveer 98% landijs en 2% kale rots. Het continent is enorm bergachtig waarbij Mount Vinson bijna 4.900 meter hoog is. De helft van de kust wordt gedomineerd door ijsschotsen en ijsbergen.

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER