De MV Sea Spirit, ons expeditieschip Dit luxueuze expeditieschip voert u langsheen machtige gletsjers, majestueuze ijsbergen, pakijs en sneeuwbedekte eilanden Dit schip is één van de kleinere luxe expeditiecruiseschepen voor Antarctica, maar toch moet hiet niet inboeten aan luxe en comfort De Sea Spirit is een 'All Suite Ship', hierdoor zijn alle kajuittypes comfortabel ruim De ochtendgloed in Krossfjord, Spitsbergen Franz Josef Land is mede door de Koude Oorlog één van de meest ongerepte gebieden Ten tijde van de Koude Oorlog was er op Graham Bell Island een militaire basis en vliegveld gelegerd Prachtige kleuren in Tikhaya Bay Hier vinden we ook de restanten van een verlaten Soviet basis De verlaten hondenkennels op Tikhaya Bay Door de Russen achtergelaten materieel op Tikhaya Bay Minimale vegatie zoals mossen is typisch voor Arctisch gebied Tijdens de expeditie spot u walvissen en ijsberen Nieuwsgierige ijsbeer met 2 jongen Op Champ eiland vinden we de raadselachtige en uitzonderlijk ronde keien Cape Tegetthoff, waar we de restanten van een houten hut van de Wellman Expeditie uit 1898-1899 terugvinden De indrukwekkende rotsen van Cape Tegetthoff 'The Dragon's Teeth' is één van de meest herkenbare rotsformatie op de Franz Josef Land archipel Na Franz Josef Land keren we terug naar Spitsbergen, einddoel van de expeditie

8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 23 februari en 25 september 2020

Egypte - Pearls of Egypt AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, vertrek op 22 maart 2020