13-daagse cultuurreis Georgië en Armenië

Diep verscholen in de Kaukasus, liggen Georgië en Armenië, 2 prachtlanden die bij velen in de vergetelheid zijn geraakt. Tijdens de 13-daagse cultuuurreis bewondert u er ongerepte natuur, indrukwekkende bergen, idyllische dorpen en oude christelijke kerken en kloosters.
De rondreis brengt u naar het Kaukasus-gebergte, doorheen de wijngebieden van Kakhetië in Georgië.

Kom langs op de gratis infosessie van dit programma.
Donderdag 24 augustus 2017 om 14u00 in onze Travel Lounge te Brugge.
Klik voor meer info & inschrijven

Armenië en Georgië

In de schaduw van de Ararat berg ligt Yerevan, één van de oudste steden ter wereld. Ooit was dit een belangrijk knooppunt op de handels- en karavaanroutes. In het begin van de 20e eeuw werd de stad volledig herbouwd in Sovjetstijl. U vindt er taltijke musea, de bibliotheek van Yerevan met talloze oude Armeense geschriften.

Ontdek de wortels van het Christendom
Georgië met Unesco sites in Mtskheta
Bezoek unieke Unesco monumenten

Armenië in het kort

Oppervlakte: Armenië heeft een oppervlakte van 29.800 km² en is ongeveer even groot als België.

Geografie: Het land wordt doormidden gesneden door een bergketen die deel uitmaakt van het Zuid-Kaukasisch massief. Deze bergketen kent toppen van boven de 4.000 m. In het noordoosten ligt één van de hoogste gelegen zoetwatermeren in de wereld. In het zuidwesten ligt de iets lager gelegen vruchtbare Ararat hoogvlakte. De rest van het land bestaat uit heuvels en bergketens, droog en dor, afgewisseld met groene valleien.

Godsdienst: Het grootste gedeelte van de bevolking is christelijk. Bij kerken en kloosters staan typische Armeense stenen kruisen, kachkars. Volgens Armeens gebruik dien je in de kerk een kaarsje aan te steken.

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017