Langs de zijderoute per Registan Luxetrein

14-daagseLuxe treinreis langs de zijderoute per Registantrein

Een 14-daagse unieke cultuurreis per Registan trein doorheen Kazakhstan, Oezbekistan en Turkmenistan. Tijdens de reis zal u diverse culturen ontdekken van Centraal- Azië, iets waarvoor u in andere omstandigheden 3 verschillende reizen voor nodig heeft. Wij brengen u naar de mooiste plaatsen van de Zijderoute, die iedere cultuurliefhebber moet gezien hebben.

Aan boord van de Registan Express

Oezbekistan heeft zijn uitzonderlijk rijk verleden te danken aan zijn unieke ligging in Azië, hier- door was het een internationale draaischijf van de handel langsheen de karavaanroutes tussen China en Europa. De 'Zijderoute' of Gouden Route is het meest indrukwekkende gedeelte van deze handelsroute en was van uitzonderlijk belang op handelsvlak, cultuur en wetenschap.

Het prachtige Tien Shan gebergte
Unieke steppelandschappen
Bezoek aan uitzonderlijke Unescosites

Oezbekistan in het kort

Geografie: Oezbekistan ligt ten zuiden van het Aralmeer en heeft een oppervlakte van 447.400 km², dit is 14x groter dan België.

Klimaat: Het klimaat is continentaal: vrij warm tijdens de zomer, koud tot zeer koud in de winter. Het weer is variabel afhankelijk van de locatie (vlakte of gebergte). De lente en de herfst zijn de beste tijdstippen om het land te bezoeken.

Fauna & flora: Het land kent een verrassende fauna en flora. De natuur is er zeer divers. Met bergentoppen tot 4.600 m, 2 uitgestrekte woestijnen, vruchtbare valleien en eindeloze verschroeiende steppes. Unieke dieren overleven er in ontoegankelijke gebieden zoals het Boechara-hert, de rode wolf, de sneeuwpanter, de saïga- antilope of de woestijnlynx.

West-Groenland & Disko Bay AANRADER
9-daagse poolcruise in internationaal gezelschap, van 22 tot 30 mei 2017

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017

Argentinië - Land van contrasten AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 5 tot 20 november 2017

Verrassend Colombia AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 7 oktober 2017