Welkom in Addis Abeba, hoofdstad van Ethiopië Eén van de vele orthodoxe kerken in Addis Abeba Aan de watervallen van de Blauwe Nijl stort het water naar beneden Door veel reizigers wordt Ethiopië beschouwd als het mooiste land van Afrika De mooie fresco's met de engelen in de Debre Berhan Selassie kerk Het 'Nieuwe Jeruzalem' omvat 11 kerken in de rotsen uitgehouwen (UNESCO) De kerken werden begin van de 13e eeuw uit de rotsen gehouwen in opdracht van de toenmalige koning Lalibela De Bete Ghiorghis of het 'Huis van de heilige George' is de best bewaard gebleven kerk De bezoeker van het Ethiopisch Paasfeest kan veel moois verwachten: straten vol met zingende en dansende mensen, witte gewaden en veel sfeer Volop natuur en wild in het Simien Mountains National Park Het prachtige Simien-gebergte, wat 'Noord' in het Amhaars betekent Het Simien-gebergte vormt een habitat voor dieren zoals de Gelada-baviaan De kathedraal van de Heilige Maria van Zion, waar volgens de overlevering het origineel van de 'Ark des Verbonds' zou bewaard worden De monolitische obelisken of 'stèles' van Axum werden door Unesco als werelderfgoed erkend Even buiten Gondar bevindt zich het 'Fasil Bad', een groot ingegraven bad dat nog steeds gebruikt wordt voor het jaarlijkse Timkat feest Het befaamde 'Fasil doopbad', dat ooit toebehoorde aan de 14e eeuwse keizer Fascilida De Omo Vallei is zonder twijfel een etnografische schatkamer dankzij het groot aantal verschillende en zeer authentieke stammen zoals de Konso, Mursi, Karo, Ari en Hamer Mursi met hun typische lipschijven in de Omo Vallei In Turmi vinden we het leefgebied van de Hamar stam

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2020

Oezbekistan - Het kruispunt van de Zijderoute AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 3 april 2020

Wereldexpo Dubai met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 13 november 2020 en 12 maart 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 12 september 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 3, 9 en 16 februari 2020