Momenteel telt de Hurtigruten vloot 11 moderne schepen die de kust afvaren Bergen, met zijn oude houten Hanzegebouwen in de Bryggen Wharf Via de kabelbaan naar de top van Mount Ulriken, voor een adembenemend zicht op Bergen We bereiken de wondermooie Art Nouveau stad: Ålesund De schepen navigeren zich vakkundig doorheen de vele fjorden Detail van de Nidaros Kathedraal van Trondheim, de enige gotische kathedraal in Noorwegen Het 15km lange Geirangerfjord, door Unesco op de werelderfgoedlijst geplaatst Typische rorbuer of houten vissershuisjes op palen fleuren de kusten van Lyngen op Het beeld van de Lofoten wordt vooral gedomineerd door houten rekken met kabeljauw, die hangt te drogen De Lofoten worden geregeld tot de mooiste ter wereld verkozen. En terecht! Op de Lofoten kun je tal van bijzondere dieren spotten zoalspapegaaiduikers, orka's, zeearenden en diverse walvissen Tromsø heeft al sinds de 19e eeuw de bijnaam 'Parijs van het Noorden' De eilandengroepen van de Vesterålen en de Lofoten zullen u de mooiste landschappen bezorgen De Lofoten maken ondanks hun geïsoleerde ligging toch een welvarende indruk dankzij de visserij En met wat geluk kan u het noorderlicht vanop het dek van het schip ervaren Dit nachtelijk spektakel is enkel te zien bij heldere nachten De mythische bergtoppen van de 'Zeven Zusters' met de prachtige waterval Via het mooie Trondheim zet het schip koers naar Kristiansund Zonder woorden...

Oman en de Verenigde Arabische Emiraten AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 5 oktober 2018

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

Portugal - Langs de mooiste steden rond Porto AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 3 oktober 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 18 december 2018 tot 10 maart 2019

Lapland de Luxe AANRADER