Rome - 4-daags cultureel programma

Rome, de eeuwige stad  - 4-daagse cultuurreis met Nederlandstalige begeleiding

Het is moeilijk voor te stellen dat er zo veel historische bezienswaardigheden in Rome te ontdekken zijn. Tijdens deze 4-daagse verkennen we de oude stad onder begeleiding van een ervaren gids en Rome kenner. Laat u betoveren door het licht in de koepel van het Pantheon en bewonder het werk van Michelangelo. Vergeet niet een muntstuk in de Trevifontein te gooien waardoor u vroeg of laat terugkeert naar deze 'eeuwige stad'.

4-daags cultuurprogramma
Bekijk enkele foto's

Rome, eeuwige stad

Rome heeft niet voor niets de bijnaam 'de eeuwige stad' gekregen. De stad kent talloze gebouwen uit de oudheid zoals het Pantheon, Collosseum, de Capitolijnse en de Palatijnse heuvel. De middeleeuwen worden vertegenwoordigd door vele kerken waaronder natuurlijk het Vaticaan met de Sint Pieters Basiliek en het Vaticaanse Museum.

De Pietà van Michelangelo
Het Piazza del Popolo
De Sixtijnse kapel

Italië in het kort

Italië kaart

Geografie: Italië is een land in Zuid-Europa. Ten noorden grenst het land aan Frankrijk, Zwitserland, Oostenrijk en Slovenië. Het land wordt omringd door de Tyrreense, Middellandse, Ionische en Adriatische Zee.

Rome: De geschiedenis van Rome strekt zich uit over ruim 2.700 jaar. Ooit was de hoofdstad van het Romeinse Rijk. Sinds 1871 is het de hoofdstad van Italië. Het ook de zetel van de paus, die het gezag voert over Vaticaanstad, een enclave binnen de stad Rome./p>

Bezienswaardigheden: De stad werd oorspronkelijk gebouwd op 7 heuvels, maar strekt zich inmiddels uit tot aan de Tyrreense Zee. Het historisch centrum bevindt is opgenomen op de Unesco Werelderfgoedlijst. Bekende bezienswaardigheden zijn het Colosseum, het Forum Romanum, het Pantheon, de Sint-Pietersbasiliek en de Trevifontein.

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER