Turijn, de pracht van het huis van Savoye

Italië - Turijn- 4-daagse cultuurreis

Tijdens deze 4-daagse cultuurreis verkennen we het patrimonium van het Huis van Savoye. Als een kroon rondom Turijn liggen de buitenverblijven van deze adellijke familie. Het prachtige Reggia di Venarìa Reale werd gebouwd om te wedijveren met het Versailles. De stad biedt naast diverse paleizen en pleinen ook uitzonderlijke musea, met oa. Vlaamse primitieven en het belangrijkste Egyptologisch museum ter wereld. Kortom, een stad om te ontdekken.

Koninklijk Huis van Savoye

Het Koninklijk Huis van Savoye werd in 1997 op de Unesco Werelderfgoed lijst opgenomen en omvat diverse bouwwerken in Turijn. De gebouwen tonen de macht van deze adellijke dynastie, die in 1562 van Turijn hun hoofdstad maakten. Dit erfgoed, ontworpen door de gerenomeerde architecten en artiesten van hun tijd, omvat zowel stadsresidenties, paleizen, kastelen en jachtsloten.

Centraal gelegen hotel
Uitstekende restaurants
Uniek en ongekend patrimonium

Italië in het kort

Italië - Turijn

Turijn of Torino Na Milaan de grootste stad van Noord-Italië. Turijn ligt ten zuidwesten van Milaan en ten noordwesten van Savona. Ze vormt de hoofdstad van de regio Piëmont en de provincie Turijn.

Egyptisch museum Hier vinden we de grootste collectie Egyptische kunst buiten Egypte. Alleen het museum in Caïro biedt een grotere collectie. Bijna de volledige collectie is te danken aan één van de prinsen van Savoy: Carlo Felice die in de 19e eeuw alle vondsten bij elkaar sprokkelde. De collectie bevat tientallen beelden van Egyptische goden, sarcofagen, tombes en andere historische schatten.

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

Lapland de Luxe AANRADER