Kroatië - cruise langs de Dalmatische kust

11-daagse Luxecruise langs de Dalmatische kust

Wij nodigen u graag uit om kennis te maken met Kroatië, een prachtige land vol historische, gezellige steden en een wonderschone natuur. Scheep in voor een 11-daags programma aan boord van de MV Apolon langs de Dalmatische kust, maak kennis met de cultuurschatten van Split, Dubrovnik en Montenegro. Naast aandacht voor eeuwenoude cultuur is er ook ruimschoots tijd om te genieten.

Bekijk het 11-daage programma

De Prachtige KUST VAN KROATIë

De kust van Kroatië kan gerust spectaculair genoemd worden. Voor de kust liggen niet minder dan 1.187 eilanden, waarvan er slechts 66 bewoond zijn. Hier vindt u de mooiste en schoonste stranden ter wereld.

7-daagse cruise
3 dagen verblijf in luxehotel
Geleid bezoek aan de voornaamste sites

Kroatië in het kort

Kroatië map

Geografie: Kroatië is gelegen tussen Centraal-, Zuid- en Oost-Europa.
De vreemde vorm, die iets weg heeft van een hoefijzer, zorgt voor vele buurlanden en lange rijksgrenzen: Slovenië, Hongarije, Servië, Bosnië en Herzegovina, Montenegro en Italië aan de Adriatische Zee.

Klimaat: De beste reistijd voor Kroatië is mei, juni en september. Vermijd de warme zomermaanden en kies voor het voor- of najaar.
’s Winters ligt de temperatuur rond het vriespunt. Door het Middellandse Zeeklimaat aan de kust liggen daar de temperaturen over het algemeen iets hoger.

Munt: De kuna is de munteenheid van Kroatië. 1 kuna is 100 lipa.
'Kuna' is Kroatisch voor 'marter' en verwijst naar het gebruik van martervellen als Middeleeuws betaalmiddel.

Guatemala, El Salvador, Honduras en Belize AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 28 november 2019

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER
8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 3 maart 2019

8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 30 december 2018, 3 en 24 februari 2019

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 27 januari, 3 februari of 3 maart 2019

Lapland Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 maart en 5 april 2019

Wildernislodge Avontuur (Actief) AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 en 26 december, 10 maart en 8 april

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 december 2018

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2018 en 13 april 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Wildernishotel Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 15 april 2019

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2018 en 15 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER