Winter in Moskou - 4-daagse begeleide citytrip

Winter in Moskou Deluxe - 4-daagse begeleide citytrip

'Een stad die in al zijn vezels Russisch is'.
Tot de 18e eeuw hebben tsaren zich in Moskou staande moeten houden en hebben ze er de basis gelegd van een wereldrijk. Vandaag is de Russische hoofdstad een bruisende metropool, die ondanks de westerse invloeden vooral Russisch is gebleven. Een stad met een zinderende energie, die ook in de winter zijn bezoekers niet onberoerd laat.

INFOSESSIE RUSLAND
Kom langs op de infosessie op zaterdag 23 februari om 10u00 in onze Travel Lounge. Klik voor meer info & inschrijven

BRUISEND HART VAN RUSLAND

Moskou ontwikkelde zich tijdens de middeleeuwen van een bescheiden nederzetting tot een bloeiende stad. Dit is terug te vinden in het groot aantal monumenten en gebouwen waaronder paleizen, kloosters, kathedralen en het kremlin die de tand des tijds wisten te doorstaan.

Op het programma:

Bezoek aan het Kremlin
Ritje met de metro van Moskou
Bezoek aan de Tretyakov-galerij

In het kort

Rusland - Moskou

Rusland: Rusland, officieel de Russische Federatie, is het grootste land ter wereld. In oppervlakte is het 560 x groter dan België. Het land ligt gedeeltelijk in Europa en gedeeltelijk in Azië. Iets meer dan 70% van de bevolking woont in het Europese gedeelte. Hier liggen ook de belangrijkste steden: Moskou en St-Petersburg. Met meer dan 12 miljoen inwoners is Moskou de grootste stand van Rusland.

Sint-Basiliuskathedraal: Het meest iconische gebouw van Moskou is zonder twijfel de kleurrijke Sint-Basiliuskathedraal, gebouwd in opdracht van Ivan de Verschrikkelijke, eerste tsaar van Rusland. De kathedraal kenmerkt zich door de meerkleurige, uivormige koepels die de torens sieren

Het Rode Plein: Een ander monument van het 695 m lange en 135 m brede Rode Plein is het mausoleum van Lenin, die hier sinds 1924 ligt opgebaard. Langs het plein ligt ook het GUM-warenhuis, de voormalige staatswinkel. Tegenover dit warenhuis bevindt zich het Kremlin, een uitgebreid complex met kerken, paleizen en het parlement.

Winter in Moskou AANRADER
4 daagse begeleide citytrip, vertrek op 27 december 2019

Italië - Turijn, de pracht van het huis van Savoye AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 14 april 2019

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Vietnam en Cambodja AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 8 tot 25 november 2019

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 18 mei 2019

Albanië, Kosovo en Noord-Macedonië met Griekenland AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 15 tot 26 juni 2019

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 november 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

Bergen, eilanden en noorderlicht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 of 10 maart 2019

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER