Op ontdekking langs de mooiste steden rond Porto

Op ontdekking langs de mooiste steden rond Porto - 5-daagse cultuurreis met Nederlandstalige begeleiding

Een prachtige 5-daagse begeleide cultuurreis naar Porto, in combinatie met de prachtige steden Coïmbra, Aveiro en Viseu. Naast een bezoek aan de universiteit Coïmbra, omvat dit programma ook excursies aan de historische centra van de verschillende steden, alsook een uitstap naar Braga en Guimaraes. U overnachten in **** hotels.

5-daags cultuurprogramma

bruisende stad aan de Douro

Porto, de heerlijke tweede stad van Portugal, heeft alles voor een culturele citytrip. Een levendige sfeer, cultuur, gemoedelijkheid, tal van prachtige bezienswaardigheden en culinair genieten.

Ribeira, het charmante, oude centrum
Sé do Porto, de kathedraal van Porto
Het São Bento treinstation

Portugal in het kort

Portugal met Porto

Porto is de op één na grootste stad van Portugal, na Lissabon. De stad gebouwd aan de noordoever van de rivier de Douro. In 2001 was Porto culturele hoofdstad van Europa. Deze stad is vooral bekend als herkomstplaats van portowijn, die in Vila Nova de Gaia wordt gelagerd en over de gehele wereld wordt geëxporteerd. Vroeger heette de stad Portucale, waar de landsnaam Portugal van is afgeleid.

De Douro is een rivier in het noorden van Portugal en de Spaanse autonome regio Castilië en León. De naam betekent 'Gouden rivier'. De rivier ontspringt op 2200m hoogte in de Sierra de la Demanda en mondt uit in de Atlantische Oceaan, bij Porto. De rivier heeft een totale lengte van 897km, het stroomgebied behoort tot de grootste stroomgebieden van het Iberisch Schiereiland.

Oman en de Verenigde Arabische Emiraten AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 5 oktober 2018

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

Portugal - Langs de mooiste steden rond Porto AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 3 oktober 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 18 december 2018 tot 10 maart 2019

Lapland de Luxe AANRADER