Zuid-Korea - Land van de kalme morgen

Praag - De Gouden Stad

Deze 14-daagse groepsreis leidt u langs de mooiste plekjes van het betoverende Zuid-Korea. Het land biedt een unieke mix van hypermoderne steden en traditionele dorpjes, design, mode, overweldigende natuur met mooie bergen, een topkeuken en eeuwenoude gewoontes. Een land van contrasten, van het moderne Seoul en Busan tot plaatsen waar de tijd lijkt stil te staan. Een fascinerende rondreis doorheen oud en nieuw.

Bekijk enkele foto's van tijdens de reis

Gastvrij Zuid-Korea

Hoewel Zuid-Korea goed ontwikkeld is, zijn de eeuwenoude cultuur en tradities altijd intact gebleven. De Koreaanse Oorlog in 1953, eigenlijk een burgeroorlog, scheidde Noord- en Zuid-Korea door een verscherpte grensstreek. Hoe ontoegankelijk het communistische Noord-Korea is des te gastvrijer ontvangt Zuid-Korea elke bezoeker.

Een veelvoud aan Unesco-sites
Indrukwekkend natuurschoon
Bruisend Seoul

Zuid-Korea in het kort

Kaartje Zuid-Korea

Het land: Zuid-Korea, officieel de Republiek Korea, is een land in het noordoostelijke deel van het Aziatische continent op het zuidelijk deel van het Koreaans Schiereiland dat na de splitsing van het land Korea in 1945 officieel bekend werd als de Republiek Korea.

Cultuur: De meer dan 3.000 eilandjes vormen een groot contrast met de hoofdstad van Zuid-Korea, Seoul. Ook deze metropool van meer dan tien miljoen mensen is echter zeer gevarieerd. Zo wordt moderne hoogbouw er moeiteloos afgewisseld met eeuwenoude geschiedenis.

Natuur: Seoraksan National Park staat op de lijst van Unesco. Dart geeft gelijk aan dat dit een prachtig gebied moet zijn. Het 400.000 km² grote Seoraksan National Park biedt unieke rotsformaties, wilde dieren, warmwaterbronnen, dichte bossen en uiteraard… tempels.

Egypte - Once-in-a-lifetime cruise op de Nijl AANRADER
18-daagse begeleide culturele cruise, vertrek op 18 september 2023

Veelzijdig Vietnam en mysterieus Cambodja AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, afreis op 11 november 2023

Papoea-Nieuw Guinea AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide festivalreis, afreis op 6 september 2023

Corsica & Sardinië - Exclusieve zuiderse eilandenpracht AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 6 mei 2023

Zuid-Korea - Land van de kalme morgen AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 30 september 2023

Markiezen en Frans-Polynesië AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide eilandencruise, vertrek op 21 september 2023

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/