Nu gesloten - opent maandag om 9u30
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Jeris
Essence of Lapland
 
Individuele reis
Vanaf € 2.560 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Jeris | Essence of Lapland
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Jeris | Essence of Lapland
Vanaf € 2.560 per persoon

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een leuke actieve vakantie in de sneeuw vinden met dit programma zeker hun gading. De typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersafari… komen aan bod. De vrije tijd kan je invullen met facultatieve excursies en activiteiten of een bezoekje aan Levi.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
donderdag 16 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
zaterdag 25 mei 2024 van 10u00 tot 12u30 in Brugge
donderdag 30 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Sint-Niklaas
zaterdag 1 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Heusden-Zolder
donderdag 6 juni 2024 van 19u00 tot 21u30 in Kortrijk
zaterdag 8 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Berchem
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze individuele reis in Fins Lapland
Rustig natuurverblijf, gelegen aan een meer
Alle klassieke excursies komen aan bod
Verblijf in een hotelkamer of chalet mits supplement
Gebruik van de Arctic Sauna World inbegrepen
Programma op basis van vol pension
Gebruik van thermische uitrusting inbegepen
Programma
Uiterst compleet 8-daags reisprogramma
Dag 1
diner
Brussel ✈ Kittilä - Jeris

In de voormiddag vlucht van Brussel naar de luchthaven van Kittilä per rechtstreekse vlucht.

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Jeris

Transfer per minibus naar de Torassieppi-rendierboerderij. Vandaag leer je meer over de cultuur van de oorspronkelijke Lapse rendierhoeders in een van de oudste rendierboerderijen in Finland. Tijdens het bezoek hoor je de fascinerende geschiedenis van de familie.

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Jeris

Transfer naar een huskyboerderij. Je ontmoet er de energieke honden die je enthousiast verwelkomen en je krijgt een korte rondleiding. Na een woordje uitleg hoe je een slede bestuurt, vertrek je voor een lange huskytocht van 15km. Je vertrekt met 2 personen per slede die je afwisselend kan besturen. Het is heerlijk rennen met je huskyteam door de open vlaktes en besneeuwde bossen. Een zalig moment met de honden, in de rust en stilte van de natuur.

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Jeris

Deze dag staat in het teken van de sneeuwscooter, het Lapse vervoermiddel bij uitstek. Na een korte uitleg hoe je een sneeuwscooter of skidoo moet besturen, trek je de natuur in. Je zit hierbij met 2 personen per scooter. Kinderen nemen plaats in een slede getrokken door de sneeuwscooter van de gids.

Dag 5
ontbijt
lunch
diner
Jeris

Vrije dag.  In de buurt van Jeris bevindt zich het Ylläs-Pallas Nationaal Park met heel wat goede langlaufloipes (best vanaf februari tot eind april) en wandelmogelijkheden. Langlaufmateriaal of sneeuwschoenen kunnen ter plaatse voordelig gehuurd worden.

Dag 6
ontbijt
lunch
diner
Jeris

Transfer naar het nabijgelegen Ylläs Pallas Nationaal Park. Dit park staat gekend als het grootste heuvelgebied van West-Lapland en biedt adembenemede landschappen. Het natuurcentrum leert je meer over dit park en je gaat op verkenning tijdens een sneeuwschoenwandeling.

Dag 7
ontbijt
lunch
diner
Jeris

Vrije dag.

Dag 8
ontbijt
Jeris - Kittilä ✈ Brussel

Na het ontbijt is het tijd om je winteruitrusting in te leveren in het safarikantoor.

Vertrekdata en prijzen
Verblijf in een hotelkamer
Vertrekdatum Prijs per persoon
29/12/24 D
€ 3.195
€ 3.195
05/01/25 B
€ 2.560
€ 2.560
12/01/25 B
€ 2.610
€ 2.610
19/01/25 B
€ 2.635
€ 2.635
26/01/25 B
€ 2.685
€ 2.685
02/02/25 C
€ 2.925
€ 2.925
09/02/25 C
€ 2.775
€ 2.775
16/02/25 C
€ 2.775
€ 2.775
23/02/25 C
€ 2.975
€ 2.975
02/03/25 B
€ 2.960
€ 2.960
09/03/25 B
€ 2.660
€ 2.660
16/03/25 B
€ 2.635
€ 2.635
23/03/25 A
€ 2.565
€ 2.565
29/03/25 A
€ 2.565
€ 2.565
30/03/25 A
€ 2.565
€ 2.565
05/04/25 A
€ 2.565
€ 2.565
06/04/25 A
€ 2.565
€ 2.565
12/04/25 A
€ 2.565
€ 2.565
13/04/25 A
€ 2.565
€ 2.565
Singletoeslag hotelkamer 7 nachten: € 385 (Periode A), € 470 (Periode B + D) of € 515 (Periode C)
Liever een verblijf in een chalet? Zie toeslagen.
Wat is inbegrepen?
  • Vluchten:
    • Met rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
    • Of met Finnair in Economy Class, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 7 overnachtingen in een hotelkamer van het Jeris Lakeside Resort of chalet tegen meerprijs
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Gratis koffie/thee tijdens de dag nabij het restaurant
  • Alle vermelde transfers
  • Alle vermelde bezoeken
  • Alle vermelde excursies zoals beschreven in programma op basis van 2 personen per scooter of slede (huskytocht: 1 persoon per slede)
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 800 in geval van ongeval of schade. Het eigen risico kan verlaagd worden tot € 400 door een toeslag te betalen van € 20 per persoon per verblijf. Enkel ter plaatse mogelijk, onder voorbehoud van wijzigingen
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Ticketing fee Finnair
  • Facultatieve excursies en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volw., € 12,50/kind tem 14 jaar voor reservatie voor 01/10
  • Korting kind(4-11 jaar) bij min. 2 volw in dezelfde kamer of chalet:
    • Hotelkamer: € 825/kind(periode A), € 850./kind(periode B), € 885/kind(periode C), € 970/kind(periode D)
    • Chalettype A: € 960/kind(periode A), € 980/kind(periode B), € 1.035/kind(periode C), € 1090/kind (periode D)
    • Chalettype B: € 1.075/kind(periode A), € 1.100/kind(periode B), € 1.150/kind(periode C), € 1.225/kind(periode D)
    • Chalettype C: € 1.215/kind(periode A), € 1.300/kind(periode B), € 1.350/kind(periode C), € 1.345/kind(periode D)
  • Korting kind(4-11 jaar) bij min. 1 volw. in dezelfde kamer: op aanvraag
  • Korting 3e of extra volwassene bij min. 2 volw in dezelfde kamer of chalet:
    • Hotelkamer: geen korting (periode A, B, C en D)
    • Chalettype A: € 380/extra volw.(periode A), € 380/extra volw.(periode B), € 375/extra volw.(periode C), € 355/extra volw.(periode D)
    • Chalettype B: € 495/extra volw.(periode A), € 500/extra volw.(periode B), € 490/extra volw.(periode C), € 490/extra volw.(periode D)
    • Chalettype C: € 635/extra volw.(periode A), € 690/extra volw.(periode B), € 690/extra volw.(periode C), € 610/extra volw.(periode D)
  • Bij een oneven aantal volwassenen (3 of 5), houdt de korting rekening met een single sneeuwscooter voor resp. de 3e en 5e volw.
Toeslagen
  • Wilderness Plus Menu: € 20/volw./nacht, € 10/kind/nacht (4-11 jaar)
  • Extra lunch op dag 1 in geval van vroege aankomst: € 19/volw., € 9,50/kind (4-11 jaar)
  • Arctic Sauna World Upgrade - Weekpas met dagelijkse toegang: € 100/volw., € 60/kind (4-11 jaar)
  • Singletoeslag sneeuwscootersafari: € 80/persoon (verplicht voor singles)
  • Toeslag voor verblijf in een chalet (7 nachten):
    • Chalettype A: € 270/chalet (periode A), € 260/chalet (periode B), € 300/kamer (periode C), € 240/kamer (periode D)
    • Chalettype B: € 500/chalet (periode A), € 500/chalet (periode B), € 530/kamer (periode C), € 510/chalet (periode D)
    • Chalettype C: € 780/chalet (periode A), € 880/chalet (periode B), € 930/kamer (periode C), € 750/chalet (periode D)
  • Elk chalettype moet door min. 2 volw. bezet worden
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen
  • Minimumaantal deelnemers: 2 - maximumaantal: 24
  • Minimumleeftijd: 4 jaar
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN