Nu gesloten - opent maandag om 9u30
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Northern Senses - Shortbreak
 
Individuele reis
Vanaf € 2.915 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Northern Senses - Shortbreak
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Northern Senses - Shortbreak
Vanaf € 2.915 per persoon

Je logeert in een luxueus landhuis waar gezelligheid troef is. Het heuvelachtige en dik beboste landschap errond is bedekt met een dikke sneeuwlaag en nodigt uit tot diverse avonturen in de natuur. Eén van de mooiste streken van Fins Lapland. De typische activiteiten komen aan bod en je kan je verblijf verlengen in Ruka.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
donderdag 16 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
zaterdag 25 mei 2024 van 10u00 tot 12u30 in Brugge
donderdag 30 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Sint-Niklaas
zaterdag 1 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Heusden-Zolder
donderdag 6 juni 2024 van 19u00 tot 21u30 in Kortrijk
zaterdag 8 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Berchem
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze individuele reis in Fins Lapland
Afwisselend en compleet Lapland-programma
Actief maar met ook focus op rust- en natuurbeleving
Lange sneeuwscootersafari
Dagexcursie met husky- en rendiersledetocht
Natuurdag met sneeuwschoenwandeling en ijsvissen
Thermische winterkledij inbegrepen
Programma
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Dag 1
lunch
diner
Brussel ✈ Kuusamo - Ruka

Vertrek uit Brussel naar Kuusamo (rechtstreekse vlucht of met overstap in Helsinki).

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Kuusamo

Na een korte uitleg in het safarikantoor nabij Ruka begint de sensatie tijdens een sneeuwscootersafari van 30km. Je rijdt met 2 personen op een sneeuwscooter en kan afwisselend het stuur nemen. Tijdens de tocht spelen de adembenemende landschappen een hoofdrol. Besneeuwde bossen en de vele bevroren meren geven een betoverende indruk. Onderweg geniet je van een heerlijke soeplunch, koffie en thee bij het kampvuur (duur: 4u).

Kinderkorting 

Kinderen van 6 tem 11 jaar genieten van een korting op de excursieprijs. Deze kinderkorting geeft recht op een plaats in een slede getrokken door de sneeuwscooter van de gids. De kinderen in de slede moeten steeds vergezeld worden door een ouder. Kinderen groter dan 1m40 kunnen plaatsnemen op de sneeuwscooter als ze de volwassenenprijs betalen.

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Kuusamo

Vandaag wacht er een fantastische dag in de natuur. Door het hoogteverschil ben je omgeven door indrukwekkende sneeuwlandschappen. De ideale uitvalsbasis om op verkenning te gaan tijdens een sneeuwschoenwandeling. Onderweg kan je volop genieten van de schitterende uitzichten.

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Een huskysafari is echt een spannende ervaring. De bus brengt je naar een nabijgelegen huskyboerderij. Hier ontmoet je de enthousiaste husky’s die bijna niet kunnen wachten tot de instructies voorbij zijn om te starten. 

Dag 5
ontbijt
Ruka - Kuusamo ✈ Brussel

Check-out na het ontbijt.

Vertrekdata en prijzen
Cozy Double Room
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
1 pers. 2 pers.
17/12/24 a
€ 3.640
€ 3.100
1 pers.
€ 3.640
2 pers.
€ 3.100
21/12/24
€ 3.855
€ 3.315
1 pers.
€ 3.855
2 pers.
€ 3.315
25/12/24
€ 3.855
€ 3.315
1 pers.
€ 3.855
2 pers.
€ 3.315
05/01/25 b
€ 3.575
€ 3.080
1 pers.
€ 3.575
2 pers.
€ 3.080
28/01/25 a
€ 3.425
€ 2.930
1 pers.
€ 3.425
2 pers.
€ 2.930
01/02/25
€ 3.600
€ 3.105
1 pers.
€ 3.600
2 pers.
€ 3.105
05/02/25
€ 3.625
€ 3.130
1 pers.
€ 3.625
2 pers.
€ 3.130
16/03/25
€ 3.475
€ 2.980
1 pers.
€ 3.475
2 pers.
€ 2.980
a Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
b Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Superior Double Room
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers.
17/12/24 a
€ 3.350
€ 3.085
2 pers.
€ 3.350
3 pers.
€ 3.085
21/12/24
€ 3.565
€ 3.300
2 pers.
€ 3.565
3 pers.
€ 3.300
25/12/24
€ 3.565
€ 3.300
2 pers.
€ 3.565
3 pers.
€ 3.300
05/01/25 b
€ 3.310
€ 3.065
2 pers.
€ 3.310
3 pers.
€ 3.065
28/01/25 a
€ 3.160
€ 2.915
2 pers.
€ 3.160
3 pers.
€ 2.915
01/02/25
€ 3.335
€ 3.090
2 pers.
€ 3.335
3 pers.
€ 3.090
05/02/25
€ 3.360
€ 3.015
2 pers.
€ 3.360
3 pers.
€ 3.015
16/03/25
€ 3.210
€ 2.965
2 pers.
€ 3.210
3 pers.
€ 2.965
a Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
b Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Superior Family Room
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
3 pers. 4 pers.
17/12/24 a
€ 3.290
€ 3.100
3 pers.
€ 3.290
4 pers.
€ 3.100
21/12/24
€ 3.505
€ 3.315
3 pers.
€ 3.505
4 pers.
€ 3.315
25/12/24
€ 3.505
€ 3.315
3 pers.
€ 3.505
4 pers.
€ 3.315
05/01/25 b
€ 3.255
€ 3.080
3 pers.
€ 3.255
4 pers.
€ 3.080
28/01/25 a
€ 3.105
€ 2.930
3 pers.
€ 3.105
4 pers.
€ 2.930
01/02/25
€ 3.280
€ 3.105
3 pers.
€ 3.280
4 pers.
€ 3.105
05/02/25
€ 3.305
€ 3.130
3 pers.
€ 3.305
4 pers.
€ 3.130
16/03/25
€ 3.155
€ 2.980
3 pers.
€ 3.155
4 pers.
€ 2.980
a Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
b Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Wat is inbegrepen?
  • Vluchten:
    • Met rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
    • Of met Finnair in Economy Class, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 4 overnachtingen in het House of the Northern Senses met 4 avonden toegang tot het binnenzwembad en elektrische sauna, gebruik van badjas en slippers
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Alle vermelde transfers
  • Alle vermelde excursies zoals beschreven op basis van 2 personen per scooter of slede indien van toepassing
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.000 in geval van ongeval of schade. Onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Nederlandstalige reisbegeleider
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Transfers en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Kinderkorting (6-11 jaar): € 475/kind
  • Kinderkorting (12 jaar): € 245/kind
Toeslagen
  • Singletoeslag sneeuwscootertocht op dag 2: € 40/pers.
  • Toeslag diner 24/12, 25/12 en 31/12: € 34/volw./nacht, € 17/kind/nacht
  • Pick-up facultatieve excursie: € 25/pers./activiteit
  • Typische sauna ervaringen:
    • Hout gestookte sauna: 280/sessie (1 tot 10 pers). Vanaf 11e deelnemer : 28/pers.
    • Finse rooksauna: 800.00 €/sessie (1 tot 10 pers). anaf 11e deelnemer: € 80/pers.
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen.
  • Minimum deelnameleeftijd: 6 jaar
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN