VROEGBOEKACTIE
Ontdekking van Lapland - Avonturenweek

Vanaf € 2.540 per persoon
Fins Lapland - Ontdekking van Lapland - Avonturenweek
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Ontdekking van Lapland - Avonturenweek
Vanaf € 2.540 per persoon

Deze 8-daagse laat je het beste van Lapland ten volle beleven, terwijl je verblijft in een van de leukste en gezelligste Lapse dorpjes, Levi. Alle typische activiteiten komen aan bod maar er is nog heel wat vrije tijd om je programma zelf aan te vullen. Je proeft van de heerlijke lokale keuken tijdens enkele typische diners en je bezoekt Snow Village.

donderdag 16 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Fins Lapland
Ideale kennismaking met Lapland
Rechtstreekse vluchten inbegrepen
Bezoek aan Snow Village met driegangenmenu in het ice restaurant
Mogelijkheid om te overnachten in een glazen iglo
Geschikt voor elk type reiziger
Mooie kinderkortingen
Chloé DC (30) uit Brasschaat
 Het was voor ons een super reis. We hebben plekken gezien waarvan we niet wisten dat ze nog bestonden op de wereld, zo stil en ongelofelijk mooi. We hebben het geluk gehad om 4x het noorderlicht te kunnen zien.
Liliana W. () uit Berchem
 Super, één van de mooiste en best begeleide reizen waar we al aan deelgenomen hebben. Een echte aanbeveling!
Liliana W. (65) uit Berchem
 Super, één van de best begeleide reizen waar we al aan deelgenomen hebben. Een echte topper
Wim B. (54) uit Sint-Martens-Latem
 Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart!
Uiterst compleet 8-daags reisprogramma
Brussel ✈ Kittilä - Levi

Vlucht van Brussel naar Kittilä.

Levi

Na een korte instructie stijgt de adrenaline voor je vertrek met de sneeuwscooter. De safari voert je doorheen de Lapse natuur en prachtige sneeuwlandschappen.

Levi

Vandaag beleef je een topmoment: je gaat op huskysafari. Bij aankomst op de boerderij hoor je de opgewonden husky’s al, wachtend op hun kans om met jou door besneeuwde winderlandschappen te rennen.

Levi

In de voormiddag maak je een begeleide sneeuwschoenwandeling in de natuur rondom Levi. De tocht brengt je langs verharde paden en diepsneeuw. Onderweg geeft de gids bij een deugddoende kop warm bessensap uitleg hoe de natuur en de dieren overleven tijdens de koude wintermaanden (totale duur: 2u).

Levi

Vandaag scheur je met de sneeuwscooter door het landschap naar een lokale rendierboerderij. De Sámiherder zorgt voor een warm welkom en vertelt je wat meer over de Sámi-cultuur en het leven op de boerderij onder het genot van een kop koffie. Een kort tochtje met de rendierslede maakt je bezoek compleet (totale duur: 3u30, single driving:  € 50).

Levi

Deze dag kan je vrij invullen. Ga je graag skiën of langlaufen? Of kies je voor enkele facultatieve activiteiten om je programma te vervolledigen?

Levi - Snow Village - Levi

Vrije tijd die je naar wens kan invullen. In de late namiddag pikt de bus naar Snow Village je op.

Levi - Kittilä ✈ Brussel

Na het ontbijt inleveren van de warme kledij in het safarikantoor en check-out.

Hotel Hullu Poro***+ | Gerenoveerde hotelkamer met bad & balkon
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
1 pers. 2 pers. 3 pers.
29/12/24 (A)
€ 3.950
€ 3.195
€ 2.980
1 pers.
€ 3.950
2 pers.
€ 3.195
3 pers.
€ 2.980
12/01/25 (B)
€ 3.305
€ 2.745
€ 2.585
1 pers.
€ 3.305
2 pers.
€ 2.745
3 pers.
€ 2.585
02/03/25 (B)
€ 3.555
€ 2.995
€ 2.835
1 pers.
€ 3.555
2 pers.
€ 2.995
3 pers.
€ 2.835
a Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
b Rechtstreekse heen- en terugvlucht

Indien je hotelkamer wordt bezet door 3, dan wordt een extra bed voorzien.
Hotel Hullu Poro***+ | Appartement met 2 aparte slaapkamers, woonruimte, kitchenette, sauna & 2 badkamers
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
4 pers. 5 pers. 6 pers.
29/12/24 (A)
€ 3.195
€ 2.995
€ 2.920
4 pers.
€ 3.195
5 pers.
€ 2.995
6 pers.
€ 2.920
12/01/25 (B)
€ 2.745
€ 2.595
€ 2.540
4 pers.
€ 2.745
5 pers.
€ 2.595
6 pers.
€ 2.540
02/03/25 (B)
€ 2.995
€ 2.845
€ 2.790
4 pers.
€ 2.995
5 pers.
€ 2.845
6 pers.
€ 2.790
  • Rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 7 overnachtingen in hotel Hullu Poro***+ in een hotelkamer met bad
  • Alle vermelde transfers zoals beschreven in het programma
  • Alle vermelde bezoeken zoals beschreven in het programma
  • Alle vermelde excursies op basis van 2 personen per scooter of slede indien van toepassing
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 980 in geval van ongeval of schade. Het eigen risico kan verlaagd worden tot € 150 door een toeslag te betalen van € 20 per safari per bestuurder. Enkel ter plaatse mogelijk.
  • Nederlandstalige begeleider
  • Diensten van een Engelstalige gids tijdens de inbegrepen excursies
  • BTW, reisinformatiemap en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
  • Facultatieve lunches (2x)
  • Facultatieve excursies en diensten niet specifiek vermeld in het programma
  • Hotel Hullu Poro: 1e kind (4-12 jaar) in een dubbele kamer met 2 volw.: € 445/kind (periode A), € 560/kind (periode B)
  • Hotel Hullu Poro: 1e kind (13-14 jaar) in een dubbele kamer met 2 volw.; € 250/kind (periode A), € 370/kind (periode B)
  • Overnachting in een glazen Superior iglo, bezet door 2 pers.: € 575/pers.
  • Overnachting in een glazen Superior iglo, bezet door 3 pers.: € 440/pers.
  • Overnachting in een glazen Superior iglo, bezet door 2 volw. + 1 kind (4-12 jaar): € 420/pers.
  • Overnachting in een glazen Superior iglo, bezet door 2 volw. + 2 kinderen (4-2 jaar): € 320/pers.
  • Overnachting in een glazen Prime Superior iglo, bezet door 2 pers. iglo ipv hotel: € 635/pers.
  • Supplement periode van 9/12 tem 8/01: € 95/iglo/nacht
  • Hotel Hullu Poro upgrade naar een kamer met sauna & douche: € 70/kamer/week