Opent vandaag om 09u30

Onze vroegboekacties
Winters Lapland 2024-2025

Droom je ervan om Lapland in zijn winterse pracht te ontdekken? Wens je te verblijven in een gezellige chalet in de natuur of heb je het graag wat actiever? Maak dan gebruik van onze diverse vroegboekacties en maak jouw droom waar. Hoe vroeger je reserveert, hoe groter de kans dat je nog vluchten hebt in de goedkoopste prijsklasses.

Algemene vroegboekactie geldig tot 1 oktober 2024

€ 25 korting per volwassene of € 12,50 per kind op alle begeleide groepsreizen en individuele programma’s

Laagsteprijsgarantie & gratis omruilgarantie

Tot het verschijnen van onze brochure Winters Lapland in juni 2024 geniet je van de laagsteprijsgarantie. Indien de basisprijs bij het verschijnen van de brochure uiteindelijk lager ligt dan wat je betaald hebt, wordt jouw bestelbon aangepast. Mocht de prijs hoger liggen, dan behoud je uiteraard jouw huidige prijs.

Indien je een Nederlandstalige groepsreis met rechtstreekse vluchten gereserveerd hebt, kan je dankzij onze gratis omruilgarantie kosteloos omboeken naar een andere groepsreis met rechtstreekse vluchten uit ons aanbod Winters Lapland 2024-2025.

Extra voordelen bovenop de algemene vroegboekactie

Rust & Natuur Shortbreak

Kom tot rust tijdens een 5-daags verblijf in een chalet of in een luxesuite met bubbelbad op het balkon, in de natuur rond het Syöte Nationaal Park. Geniet van een interessant voordeelpakket en maak gratis gebruik van de Arctic Spa. Goede ski- en langlaufmogelijkheden.

Extra € 25 korting per volwassene of € 12,50 per kind met vertrek op 21/12 en 25/12. Geldig voor reservaties tot 1/06 in combinatie met een rechtstreekse vlucht.

Rust en natuur Avonturenweek

8-daags programma met verblijf in een chalet met sauna of een luxueuze suite met bubbelbad, nabij het Syöte Nationaal Park. Geniet van een interessant voordelenpakket met gratis gebruik van de Arctic Spa.

Extra € 25 korting per volwassene of € 12,50 per kind met vertrek op 29/12, 26/01, 2/02, 9/02, 16/02, 23/02, 2/03 en 9/03. Geldig voor reservaties tot 1/06 in combinatie met een rechtstreekse vlucht.

Ontdekking van Lapland Shortbreak

Een 5-daags programma met een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding in één van de gezelligste dorpjes van Fins Lapland: Levi. Alle typische winteractiviteiten komen aan bod in combinatie met een heerlijke lokale keuken. Verder breng je een bezoek aan het mooiste sneeuw- en ijshotel van Fins Lapland.

Extra € 25 korting per volwassene of € 12,50 per kind met vertrek op 9/02, 16/02 en 9/03. Geldig voor alle reservaties tot 1/06 in combinatie met een rechtstreekse vlucht.

Ontdekking van Lapland Avonturenweek

Een 8-daags weekprogramma met een extra sneeuwscootertocht, lange huskysafari, lange sneeuwschoenwandeling en themadiner. Je beschikt ook over iets meer tijd om te skiën, langlaufen, wandelen of voor een daguitstap naar Rovaniemi.

Extra € 50 korting per volwassene of € 25 per kind met vertrek op  29/12, 12/01 en 2/03. Geldig voor alle reservaties tot 1/06 in combinatie met een rechtstreekse vlucht.

Wildernislodge Avonturenweek Actief

Tijdens dit 8-daags programma met verblijf in een gezellige lodge neem je deel aan extra lange excursies. Ideaal voor wie nog wat avontuur en actie wenst. Een selectie van inbegrepen (alcoholische) dranken in de lodge is inbegrepen. Programma enkel mogelijk vanaf 12 jaar.

Extra € 25 korting per volwassene met vertrek op 29/12, 26/01 en 9/03. Geldig voor alle reservaties tot 1/06 in combinatie met een rechtstreekse vlucht.

Flavours of Lapland Avonturenweek

Tijdens dit 8-daagse programma proef je van het beste van Lapland, op vlak van activiteiten en lokale keuken. Je verblijft in een kleinschalig hotel aan een meer nabij de skipistes. Verken één van de vele natuurparken tijdens een sneeuwschoenwandeling. Er zijn ook een aantal themadiners voorzien met lokale specialiteiten.

Extra € 25 korting per volwassene met vertrek op 29/12, 26/01, 2/03 en 9/03. Geldig voor alle reservaties tot 1/06 in combinatie met een rechtstreekse vlucht.

 Brändön Lodge Shortbreak

Maak kennis met de bevroren zee en de besneeuwde boslandschappen van de Botnische Golf.  Logeer gedurende 5 dagen in een gezellige chalet en neem deel aan typische activiteiten zoals een huskytocht en een sneeuwscootersafari. Op facultatieve basis kan je o.a. kiezen voor een tocht met een ijsbreker of hovercraft.

Nu met gratis diner upgrade: reserveer voor 1/06 en geniet elke avond van een 3 ipv 2-gangendiner.

Sky View Villa - Avonturenweek

Verblijf in een gezellige en luxueuze chalet met haard en sauna. Het plafond van je slaapkamer bestaat uit glas waardoor je vanuit je bed de sterrenhemel kan afspeuren op zoek naar noorderlicht. Typische activiteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht en een ritje met een rendierslede zijn inbegrepen.

Extra € 25 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50/kind met vertrek op 29/12, 26/01, 2/02, 9/02, 16/02, 23/02, 2/03 en 9/03. Geldig voor alle reservaties tot 1/06 en in combinatie met een rechtstreekse vlucht.

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak Korte maar goed gevulde shortbreak naar tegen een scherpe prijs. Maximale tijd ter plaatse dankzij de rechtstreekse vluchten en gunstige vluchturen. Ideaal voor een romantisch weekendje weg of een verlengd weekend vol actie en avontuur.

Extra € 25 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50/kind met vertrek op 13/02, 6/03 en 13/03. Geldig voor alle reservaties tot 1/06 en in combinatie met een rechtstreekse vlucht.

Gratis vervoer van je skimateriaal met onze rechtstreekse vluchten

Levi en Ruka zijn volgens velen de gezelligste skidorpjes van Fins Lapland. Het zijn ook één van de weinige plaatsen waar de skipistes tot aan de dorpskern komen. Ruil je klassieke wintersportvakantie in voor een aantal dagen ski gecombineerd met Lapse winterexcursies zoals een sneeuwscootertocht of huskysafari. Breng een bezoek  aan het Snow Village met een diner in het Ice Restaurant.

Gratis vervoer van skimateriaal bij reservatie van een 4-, 5- of 8-daags programma met als vluchtbestemming Kittilä of Kuusamo Kies uit ons aanbod begeleide groepsreizen, individuele programma’s of verblijfsopties in Levi of Ruka. Vermeld dit wel bij je reservatie; op de luchthaven kan dit niet worden ingecheckt. Aanbod alleen geldig als zowel de heen- als terugvlucht met een rechtstreekse Asteria vlucht verlopen.  Geldig bij reservaties tot 1/05 in combinatie met een rechtstreekse vlucht.

Voorwaarden
  • De vermelde kortingen en prijsaanpassingen zijn enkel geldig zolang ze hier vermeld worden.
  • De voordelen zijn enkel van toepassingen op onze standaardprogramma’s en vervallen indien er wijzigingen/aanpassingen zijn.
  • De voordelen vervallen niet als je extra nachten bijboekt.
  • Enkel geldig voor volbetalende passagiers, onder één reserveringsnummer.
  • De waarde van de aanbieding kan niet in valuta uitgekeerd worden en is op basis van beschikbaarheid.
  • Extra activiteiten kunnen voorag geboekt worden.
  • Onze standaard, algemene en bijzondere reisvoorwaarden ’Winters Lapland’ zijn van toepassing.