Ruka Ski Chalets, Ruka - 8 dagen

Ruka Ski Chalets - 8 dagen

Dichtbij de Poolcirkel wacht het avontuur. In het Zuidoosten van Lapland ligt Ruka, één van de mooiste wintersportgebieden van Finland. Het moderne Ruka Ski Chalets biedt volop mogelijkheden voor een unieke winterbeleving. Ruka is een gezellig dorpje op 25km van Kuusamo en het oudste en beroemdste skioord van Finland waar het gezellig vertoeven is.

Ruka Ski Chalets

Stel zelf uw excursiepakket samen

Ruka heeft natuurlijk veel meer te bieden dan enkelpure skipret. Wat had u gedacht van sneeuwscootersafari's, ijsvissen, rendier- en extra lange huskytochten? 's Avonds kunt u er nagenieten in een typische Finse rooksauna of bij een gezellig kampvuur. Hier bevindt zich ook het Oulanka National Park en de Small Bear's Trail trekroute. Geen wonder dan dat dit gebied tot één van de mooiste natuurgebieden van Finland behoort.

Facultatieve excursies:

Sneeuwscootersafari met ijsvissen
Rivierdrijven in waterdichte pakken
Bezoek aan een rendierboerderij

West-Groenland & Disko Bay AANRADER
9-daagse poolcruise in internationaal gezelschap, van 22 tot 30 mei 2017

Seychellen cruise met een zeilcatamaran AANRADER
10-daagse cruise aan boord van een Lagoon 450 catamaran, vertrek op 29 september 2017

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017

Verrassend Colombia AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 7 oktober 2017

Kerst in Lapland AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 22 tot 26 december 2016

Noorse Kust & Fjorden met de Noordkaap - Herfst AANRADER
9-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 oktober 2017

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 en 28 december 2016 of 3 april 2017

Rust en natuur Short Break in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2016 en 22 april 2017

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, elke zondag tussen 27 november 2016 en 9 april 2017

Ontdek Snow Village AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek tussen 13 december 2016 en 9 april 2017

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2016 en 15 april 2017

Tromsø - stad van het Noorderlicht AANRADER
4-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 september 2016 en 15 april 2017