Nu gesloten - opent om 09u30

Tanzania & Zanzibar
The Nomads of the Great Plains

À la carte reis
Vanaf € 5.900 per persoon
Tanzania & Zanzibar
Tanzania & Zanzibar | The Nomads of the Great Plains
Afrika Tanzania & Zanzibar | The Nomads of the Great Plains
Vanaf € 5.900 per persoon

Deze 13-daagse rondreis met je privégids/chauffeur laat je het mooiste van Noord-Tanzania zien. Na je ontdekking van de imponerende natuur, het fenomenale wildleven en de sublieme vogelsoorten ga je ontspannen in Zanzibar. Na deze heerlijke strandverlenging ben je helemaal bijgekomen van je avonturen in dit prachtige land.

van deze à la carte reis in Tanzania & Zanzibar
Privégids/chauffeur
Fantastische wildervaring
Hoogtepunten van Noord-Tanzania
Strandverlenging Zanzibar
Uiterst compleet 13-daags reisprogramma
Brussel - Arusha

Vlucht met tussenstop richting Arusha. Deze stad is gelegen aan de voet van de 4.566m hoge Mount Meru. Arusha is het belangrijkste handelscentrum van Tanzania.

Tarangire Nationaal Park

Vandaag vertrek je met je privégids/chauffeur naar het bijzondere Tarangire Nationaal Park. Onderweg maak je kennis met de Oost-Afrikaanse savanne.

Tarangire Nationaal Park

Verken nog een dag het lang, smal park van 1.360km² met olifantenkuddes en boomklimmende leeuwen, heuvels en bossen afgewisseld met moerasgebieden.

Lake Manyara - Ngorongorokrater

Je verlaat het Tarangire Nationaal Park en reist verder naar het Lake Manyara Nationaal Park. Het Lake Manyara ligt aan de voet van de Great Rift Valley, de ruige bergketen die Oost-Afrika doorsnijdt.

Ngorongorokrater

Volledige dag voor de verkenning van de Ngorongorokrater met zijn fauna en flora.

Serengeti (Centraal) Nationaal Park

Bij zonsopgang rijd je de Serengeti binnen. Zonder twijfel is het Serengeti Nationaal Park het beroemdste wildpark ter wereld. Het is uniek in zijn soort omwille van zijn ecologische waarde en zijn schoonheid. Daardoor is het met geen enkel ander wildpark te vergelijken.

Serengeti (Noord) Nationaal Park

De Western Corridor is een heel andere omgeving binnen de Serengeti dan de Seronera. Het gebied heeft zijn eigen olifanten, leeuwen, buffels… maar de nadruk ligt hier meer op de diversiteit.

Vandaag neem je deel aan activiteiten die de lodge organiseert. Kies uit diverse safari’s, een picknick of een bezoek. En vergeet ook niet te genieten van de sfeervolle lodge.

Zanzibar

Na het ontbijt neem je vanuit de Serengeti de vlucht naar Zanzibar voor een 3-daags verblijf in een hotel naar keuze. Hier weten de hagelwitte stranden en het heldere water iedereen te bekoren.

Zanzibar

Breng zeker een bezoekje aan Stone Town. Je kan ook deelnemen aan de spicetour. Je krijgt uitleg over de diverse kruiden van het specerijeneiland. Geniet volop van het eiland, de charme, de sfeer, de Swahilicultuur en de stranden.

Zanzibar

Je kan ook een duik nemen in water van de Indische Oceaan. Zanzibar is een waar paradijs met prachtige koraalriffen en een overvloed aan kleurrijke vissen. Snorkelexcursies, zwemmen tussen de dolfijnen, genieten van een boottocht aan boord van een typische ‘dhow’ behoren tot de mogelijkheden. Of ontspan gewoon op het heerlijke strand.

Zanzibar - Dar es Salaam - Brussel

Vlucht van Zanzibar naar Dar es Salaam en aansluitende vlucht naar Brussel met tussenstop.

Brussel

13-daagse crosscountry safari
Reisperiode Prijs per persoon vanaf
01/06/24 - 01/12/24
€ 5.900
€ 5.900
De exacte prijs wordt bepaald bij je aanvraag.
  • 4x4-landcruiser met privégids/chauffeur
  • Vlucht van de Serengeti naar Zanzibar
  • Maaltijden zoals aangegeven in het programma
  • Gamedrives en safari’s
  • Internationale vluchten
  • Persoonlijke uitgaven