Nu geopend

Reizen buiten het Gewone
Ontdek met ons de wereld!

Asteria Expeditions, onderdeel van het Brugse reiskantoor Reizen Van Renterghem, is al meer dan 20 jaar specialist in Nederlandstalig begeleide groepsreizen en op maat uitgewerkte reizen. Ons gepassioneerd team met jarenlange ervaring garandeert een onvergetelijke reis, waarbij kwaliteit en een persoonlijke service voorop staan.

Nederlandstalig begeleide groepsreizen

Ben je op zoek naar een onvergetelijke reis met dat tikkeltje meer? Een unieke beleving? Een bijzondere reisbestemming? We bieden de meerwaardezoeker ‘reizen buiten het gewone’. Onze Nederlandstalig begeleide groepsreizen brengen je naar de meest fascinerende plekken op onze planeet.

Focus op cultuur, natuur & beleving

Bij Asteria Expeditions draait alles om de meerwaarde voor de reiziger.

Een expeditie naar één van de poolgebieden, een magisch avontuur in Lapland of Scandinavië, een uitgekiend programma in Europa, een reis naar andere culturen in Azië & Oceanië, de intrigerende Arabische wereld of een safari in Afrika, we spitsen ons toe op reizen die inhoudelijk bijzonder zijn. Ze zijn ontworpen om je volledig onder te dompelen in de lokale cultuur, geschiedenis, tradities en gewoontes maar ook natuur, landschap en habitat dragen onze speciale aandacht weg.

Door onze groepen klein te houden, zorgen we voor rechtstreeks contact en een rijke persoonlijke ervaring. Op die manier genieten zowel jij als reiziger als de lokale bevolking via een maximale interactie optimaal van het bezoek.

Reizen op maat & individuele reizen

Je vertrekt liever op individuele basis? Heb je zelf een groep of specifieke wensen? Onze reisspecialisten stellen een reis volledig op maat en volgens jouw budget samen. Onze Nederlandstalig begeleide groepsreizen geven een duidelijk beeld van wat Asteria Expeditions kan organiseren. Deze kunnen ook als individuele reis uitgewerkt worden.

Met als basis onze eigen ruime en rijke reiservaringen, gekoppeld aan ons groot netwerk van lokale agenten en gidsen, kunnen we iedere reiswens omzetten in een prachtige (levens)ervaring. Of het nu gaat om een avontuurlijke woestijnreis, een culturele stedentrip of een ontdekkingsreis naar afgelegen natuurgebieden, we maken er steevast iets bijzonders van. Ons luisterend oor zal je helpen bij het samenstellen van jouw perfecte reis. We houden rekening met je specifieke noden en wensen, met oog voor een waardevolle beleving.

Bericht voor onze Nederlandse klanten

De meeste van onze programma’s zijn perfect mogelijk met vertrek uit Amsterdam of Düsseldorf. Contacteer ons vrijblijvend voor een passend vluchtvoorstel en droom alvast weg!

Boek vandaag jouw volgend avontuur

Ervaar zelf waarom Asteria Expeditions een vertrouwde naam is in de reiswereld. Ontdek onze Nederlandstalig begeleide groepsreizen of contacteer ons voor een offerte op maat en beleef een onvergetelijk avontuur.

Waarom kiezen voor Asteria Expeditions?
  • Ervaring en betrouwbaarheid: Meer dan 85 jaar ervaring in de reisbranche
  • Unieke bestemmingen: Reizen naar bijzondere locaties wereldwijd
  • Diepe cultuurbeleving: Focus op lokale cultuur, tradities en natuur
  • Kleinschalige groepen: Persoonlijke en rijke reiservaringen
Onze bestemmingen:

Lapland & Scandinavië

Het Hoge Noorden biedt altijd iets bijzonders. We zijn gespecialiseerd in actieve reizen naar Lapland en Scandinavië, zowel in de winter als de zomer. Onze opties variëren van begeleide reizen in kleine Nederlandstalige groepen tot individuele trips, natuurreizen, Fly & Drives, verblijfsformules en gezinsvakanties. Of je nu de magie van het noorderlicht wilt ervaren, de eindeloze zomerdagen wilt beleven of gewoon de adembenemende natuur wilt verkennen, er is voor elk wat wils.

Europa

We nemen je mee naar de verste uithoeken van Europa, met een breed scala aan mogelijkheden. Of je nu kiest voor een culturele rondreis in een prachtig decor, de charme van zuiden of verbluffende natuurpracht, er is voor ieder wat wils. We bieden daarnaast boeiende stedentrips vol kunst, cultuur en historische bezienswaardigheden. We ontdekken de verborgen juweeltjes van elke bestemming en hebben oog voor lokale tradities en gewoonten, zodat je een authentieke en onvergetelijke reiservaring beleeft.

Arabische wereld

De Arabische wereld is een bestemming van eeuwenoude beschavingen met een rijke diversiteit en een unieke authenticiteit. Het is een fascinerende regio die traditie ademt, soms mysterieus en altijd verwelkomend. Hier vind je een betoverende mix van cultuur en geschiedenis. Laat je verleiden door de magie van duizend-en-een-nacht door onze zorgvuldig samengestelde rondreizen. We zorgen ervoor dat jouw reis een onvergetelijk sprookje wordt, vol wonderen en ontdekkingen.

Azië & Oceanië

Azië en Oceanië zijn regio’s met unieke reisbestemmingen die je meenemen naar een wereld van contrasten en culturele rijkdom. Hier kun je lokale tradities ontdekken, deelnemen aan kleurrijke festivals, en verkennen van drijvende markten. Geniet van de authentieke smaken en laat je verwonderen door de verscheidenheid van landschappen. Bovendien bieden bruisende metropolen een perfecte combinatie van oude tradities en hedendaagse energie, wat zorgt voor een onvergetelijke reiservaring.

Afrika

Van de ritmische klanken van tamtams tot de dynamiek van een continent in volle evolutie, Afrika biedt een ongeëvenaarde reiservaring. Onze rondreizen worden georganiseerd in kleine groepen, waardoor je de essentie van Afrika ten volle kunt beleven. Liever een individuele reis op maat? Onze expert met 40 jaar ervaring staat  klaar om jouw droomreis op maat te ontwerpen. Ons flexibel concept richt zich op maatwerk en het leveren van reizen van de hoogste kwaliteit.

Zuid-Amerika

Met onze rondreizen door El Nuevo Mundo treed je in de voetsporen van moderne ontdekkingsreizigers. Dit bijzondere continent biedt een schat aan natuurlijke en culturele wonderen. Verken de majestueuze Andes of laat je betoveren door gigantische watervallen en adembenemende gletsjers. Geniet van de rust op paradijselijke stranden en duik in de fascinerende cultuur van de Inca’s, een beschaving die nog steeds voelbaar is. Elke dag onthult nieuwe avonturen en inzichten in dit boeiende werelddeel.

Poolreizen

Asteria Expeditions heeft zich ontwikkeld tot voorloper in poolreizen met een Belgisch karakter. We charteren zelf onze schepen, met speciale aandacht voor Belgische ontdekkingsreizen naar zowel de Noord- als Zuidpool. Onze expedities worden georganiseerd met groot respect voor de natuur. Naast onze eigen reizen bieden we ook de mogelijkheid om deel te nemen aan expedities in internationaal gezelschap. Een unieke combinatie van avontuur en Belgische expertise wachten op je in één van de meest afgelegen regio’s ter wereld.