Nu geopend

Kazachstan
Naar de bron van het nomadendom

€ 4.690 per persoon
Kazachstan
Kazachstan | Naar de bron van het nomadendom
Azië & Oceanië Kazachstan | Naar de bron van het nomadendom
€ 4.690 per persoon

Verken de wonderen van Kazachstan tijdens deze 15-daagse groepsreis! Deze onvergetelijke reis voert je naar hoogtepunten langs de zijderoute, door een land waar de traditionele cultuur en ongerepte natuur samenkomen op een manier die je nergens anders ter wereld vindt. In dit nog onaangetaste deel van Azië ontdek je een wereld vol nomaden, adembenemende landschappen en een rijke culturele erfenis.

van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Kazachstan
Ongerepte onbetreden paden van de nomaden
Veel interactie met de lokale bevolking
Cultureel Unesco-erfgoed
Futuristische steden
Sublieme nationale parken
Logies in hotels en guesthouses
Uiterst compleet 15-daags reisprogramma
Brussel ✈ Astana

Vlucht van Brussel naar Astana.

Astana

De ochtend is vrij om te ontspannen en bij te komen van de vlucht. Na een heerlijke lunch begint de ontdekkingstocht door Astana.

Astana

Je begint de dag met een bezoek aan het indrukwekkende Museum voor Toekomstige Energie ‘Nur Alem’. Hier ontdek je de innovatieve energieoplossingen en visionaire ideeën die de toekomst vormgeven.

Astana - Almaty

Vertrek richting het indrukwekkende Alzhir Memorial, op slechts een uurtje rijden van Astana. Dit is één van de voormalige goelag-kampen die tussen 1937 en 1946 operationeel waren.

Almaty

‘s Ochtends arriveer je in Almaty, de voormalige hoofdstad van Kazachstan, bekend als ‘Parel van het land’. Deze stad, gelegen aan de voet van het majestueuze Tian Shan-gebergte, wordt omringd door besneeuwde toppen, groene valleien, alpenmeren en wandelpaden.

Almaty - Tanbaly - Almaty

Vertrek vroeg in de ochtend naar de rijke archeologische en artistieke site van Tamgaly, beroemd om zijn indrukwekkende petrogliefen en rotsgravures. Deze bijzondere plek herbergt meer dan 5.000 gravures, die dateren uit verschillende tijdperken, van de bronstijd tot de middeleeuwen.

Almaty - Issyk - Almaty

Vertrek naar Issyk, één van de kleurrijkste steden in de omgeving. Onderweg passeer je Malaya Stanista en Kompot, wijken met prachtige oude houten huizen uit de 19de eeuw. Je maakt enkele fotostops en bewondert de historische architectuur.

Almaty - Charyn Canyon - Charkent

Je reist naar de imponerende Charyn Canyon, een plek van ongelooflijke natuurlijke schoonheid. Dit unieke landschap, gevormd door duizenden jaren van erosie, wordt gekenmerkt door indrukwekkende rotsformaties die tot 300m hoog reiken.

Zharkent - Altyn Emel

Het guesthouse zorgt voor een stevig ontbijt waarna je klaar bent voor een boeiende verkenningstocht door Zharkent. Deze charmante stad, minder bekend bij toeristen, biedt een authentieke kijk op het lokale leven en de rijke geschiedenis en cultuur van Kazachstan.

Altyn Emel

Vandaag ga je op weg naar het nabijgelegen dorp, waar je de kans krijgt om de lokale bevolking te ontmoeten en meer te leren over hun manier van leven.

Altyn Emel - Almaty - Shymkent

Vertrek naar Almaty. Onderweg wordt een smakelijke lunch geserveerd en maak je een boeiende tussenstop bij de Sunkar-valkenboerderij, de thuisbasis van honderden majestueuze roofvogels.

Shymkent

Shymkent en zijn omgeving hebben een rijke geschiedenis die teruggaat tot de oudheid, getuige de archeologische vondsten die hier ontdekt zijn. De stad heeft door de eeuwen heen invloeden van diverse beschavingen gekend, van de Perzen tot de Mongolen, dankzij zijn strategische ligging aan de zijderoute.

Shymkent - Otrar - Turkistan

Vandaag ga je op weg naar de boeiende stad Otrar, ook wel bekend als Farab. Deze stad heeft een rijke geschiedenis die 2.000 jaar teruggaat, toen het een bloeiend handelscentrum langs de beroemde zijderoute was.

Dag 14
Turkistan

Vandaag is bestemd voor de verkenning van Turkistan, een gebied doordrenkt van geschiedenis en cultureel erfgoed. De regio was al sinds de oudheid bewoond door verschillende nomadenstammen en diende als belangrijk handelscentrum langs de zijderoute, die Oost en West met elkaar verbond.

Dag 15
Turkistan ✈ Brussel

Na het ontbijt, check-out en transfer naar de luchthaven voor de terugvlucht naar Brussel.

15-daagse begeleide rondreis
Prijs per persoon
27/05/25
€ 4.690
€ 4.690
Singletoeslag: € 590
Minimum aantal deelnemers: 12
  • Internationale vluchten, inclusief taksen
  • Transfers en transport ter plaatse
  • 8 overnachtingen in hotels
  • 3 overnachtingen in eenvoudige guesthouses
  • 2 overnachtingen op de nachttrein (2 personen per coupé, geen singlecoupé mogelijk)
  • Toegangsgelden voor de vermelde bezoeken
  • Wijndegustatie
  • Lokale Engelssprekende gids
  • Nederlandstalige begeleiding vanaf Brussel
  • Persoonlijke uitgaven