Papoea-Nieuw-Guinea Waar rituelen, natuur & tradities nog puur zijn

Er bestaan plekken op aarde waar de tijd anders lijkt te bewegen. Waar eeuwenoude rituelen nog deel uitmaken van het dagelijks leven. Waar jungle, bergen en rivieren een decor vormen voor een van de meest diverse culturen ter wereld. Papoea-Nieuw-Guinea is zo’n plek. Tijdens onze begeleide rondreis trekken we door afgelegen valleien, bezoeken we authentieke tribale dorpen en beleven we het legendarische Goroka Sing Sing Festival - een explosie van kleur, muziek en traditie die je nergens anders ter wereld vindt.

Het kleurrijke Goroka Sing-Sing Festival, een explosie van traditie & expressie
Het kleurrijke Goroka Sing-Sing Festival, een explosie van traditie & expressie

Infosessie op donderdag 2 april in Brugge

Ontdek wat deze bestemming zo uniek maakt. Onze reisleidster Ria Deleu neemt je mee in een wereld van eeuwenoude rituelen, tribale dorpen en het indrukwekkende Goroka Sing Sing Festival.

Klik hier voor alle  info

Product Manager Sara reisde naar Papoea-Nieuw-Guinea:

“De dag begint met nevel die zich tussen de bergflanken nestelt, begeleid door het zachte geroep van vogels. Alleen al de ongerepte natuur is overweldigend, met als absoluut hoogtepunt het moment waarop je de paradijsvogel in zijn natuurlijke habitat ziet."

Papoea-Nieuw-Guinea: een reis naar het hart van oeroude culturen

"Wat me het diepst raakte, was de oprechte gastvrijheid in de afgelegen dorpen. Geen bereik, geen ruis van de buitenwereld — alleen stammen zoals de Huli Wigmen, de Skeleton Tribe en de Mud Men, die je met trots verwelkomen en laten zien hoe tradities voortleven in het dagelijkse leven. Eeuwenoude rituelen zijn hier geen folklore, maar levende betekenis. Hun kleurrijke festivaltenues en expressieve gezichten vormen een droom voor fotografen en maken tastbaar hoe rijk en veerkrachtig deze culturen zijn. Een selectie beelden zegt uiteindelijk meer dan woorden ooit kunnen.

 

Kortom, Papoea-Nieuw-Guinea is geen klassieke bestemming. Het is een reis voor nieuwsgierige ontdekkers, cultuurreizigers en avonturiers die verder willen gaan dan het bekende.

Sara’s fotoverslag van Papoea-Nieuw-Guinea

Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2026 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN