IN DE KIJKER
Armenië & Georgië
Unesco-werelderfgoed in een overweldigend natuurkader

€ 3.790 per persoon
Armenië & Georgië
Armenië & Georgië | Unesco-werelderfgoed in een overweldigend natuurkader
Europa Armenië & Georgië | Unesco-werelderfgoed in een overweldigend natuurkader
€ 3.790 per persoon

Als het ware verscholen in de Kaukasus, liggen de twee verborgen parels Armenië en Georgië. Prachtige landen, bezaaid met Unesco-werelderfgoed. Ze staan garant voor eeuwenoude kerkjes en kloosters in een adembenemend natuurlandschap, verrassende antieke steden en pure gastvrijheid. Onbekend is onbemind? Niet meer na deze 14-daagse groepsreis.

van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Armenië & Georgië
Indrukwekkend natuurschoon met prachtige zichten
Wijnproeverij op een fantastisch domein in Georgië
De spectaculaire Military Highway
Bruisende steden Tbilisi en Yerevan
Een veelheid aan Unesco-werelderfgoed met uniek gelegen kloosters en kathedralen
Uiterst compleet 14-daags reisprogramma
Brussel ✈ Yerevan

Rechtstreekse vlucht van Brussel naar Yerevan. Aankomst net voor middernacht en transfer naar het stadscentrum.

Yerevan - Geghard - Garni - Yerevan

Rit naar Geghard. In het 13de-eeuwse kloostercomplex (Unesco) met een bijzondere lichtinval en akoestiek zou de speer die Jezus aan het kruis verwondde, bewaard worden. Het geheel ligt binnen de wallen in een mooi omringend natuurlijk kader.

Yerevan

Yerevan was ooit een belangrijk knooppunt op de handels-en karavaanroutes. In het begin van de 20ste eeuw werd de stad heraangelegd bovenop de oude stad.

Yerevan - Khor Virap - Noravank - Goris

Vroeg vertrek naar Khor Virap, een pelgrimsplaats met fabuleus uitzicht op de mythische Ararat-berg.

Goris - Tatev - Sevan - Dilijan

Deze ochtend bewonder je het Tatev-klooster, gebouwd in de 9de eeuw. Deze adembenemende plek aan de rand van een ravijn bereik je via een 11 minuten durende spectaculaire rit met de langste kabelbaan (bijgenaamd de vleugels van Tatev) ter wereld. Tijdens het overbruggen van de 5.752m geniet je van een prachtig uitzicht op het klooster en de Vorotan-kloof.

Dilijan - Goshavank - Haghartsin - Dzoraget

Wandeling in Dilijan. Deze lieflijke stad omgeven door canyons, bossen en bergen wordt geheel terecht het ’kleine Zwitserland’ genoemd. Het was een belangrijk kuuroord in de laatste decennia van de Sovjet-Unie.

Dzoraget - Sanahin - Haghpat - Akhtala - Tbilisi

Bezoek aan de kloosters van Sanahin en Haghpat (Unesco). Ze dateren uit de welvarende periode van de Kiurikian-dynastie en de Zakarian-prinsen.

Tbilisi

Stadstoer door Tbilisi, de bruisende hoofdstad van Georgië.

Tbilisi - Mtskheta - Ananuri - Kazbegi

Na het ontbijt breng je een bezoek aan het Georgische Nationaal Museum. Rit naar Mtskheta, tot de 6de eeuw de hoofdstad.

Kazbegi - Mukhrani - Gori - Uplistsikhe - Borjomi

Rit met 4x4 tot aan de Heilige Drievuldigheidskerk van Gergeti, dé bezienswaardigheid van Kazbegi. De ligging op 2.100m hoogte in een indrukwekkend berglandschap levert een adembenemend zicht.

Borjomi - Vardzia - Akhaltsikhe - Yerevan

Rit naar de 12de-eeuwse grottenstad Vardzia.

Yerevan - Zvartnots - Echmiadsin - Yerevan

Vandaag rij je naar Zvartnots waar je de ruïnes van de St. Gregoriuskerk bezoekt, één van de meest originele meesterwerken van de Armeense architectuur. Je ziet er prachtige kapitelen met het monogram van Nerses (641-662).

Yerevan ✈ Brussel

Na een rustige ochtend, bezoek je het Historisch Museum (afhankelijk van de officiële openingsdatum na renovatie).

Dag 14
Brussel

27/05/24
€ 3.790
€ 3.790
Singletoeslag: € 690
Minimum aantal deelnemers: 14
  • Vluchten, inclusief taksen
  • Transfers ter plaatse
  • Overnachtingen in de vermelde hotels of gelijkwaardig
  • Uitstappen en toegangsgelden voor de vermelde bezoeken
  • Water, koffie en thee inbegrepen tijdens de maaltijden
  • Wijndegustatie en cognacdegustatie
  • Nederlandstalige begeleiding vanaf Brussel
  • Lokale Engelssprekende gids tijdens de bezoeken
  • Camera- en fotorechten in musea en sites
  • Het programma is onderhevig aan wijzigingen of omwisselingen van locaties
  • Er wordt echter steeds gestreefd naar eenzelfde niveau van inhoudelijke bezoeken en van hotels.