Zorgeloos wandelen in één van de oudste en mooiste nationale parken van Noorwegen staat tijdens deze wandelmeerdaagse centraal. Het Rondane Nationaal Park staat bekend om zijn goed bewegwijzerde wandelpaden, dramatische landschappen en kuddes rendieren. Eenmaal boven de boomgrens word je getrakteerd op eindeloze vergezichten. In dit park bevinden zich 10 bergpieken boven 2.000m waarvan de ‘Rondeslottet’ de hoogste is met 2.178m.
Je hebt keuze uit diverse wandelroutes. Zo bepaal je zelf de moeilijkheidsgraad. Hierdoor is dit programma geschikt voor zowel families met kinderen als de actieve stapper. Je wandelt van lodge naar lodge. Onderweg zie je de meest spectaculaire landschappen en natuur. Bovendien wandel je zonder zorgen want je bagage wordt telkens met een aparte transfer naar je volgende verblijfplaats gebracht.
Je verblijft in elke lodge minimum 2 nachten. Zo heb je meer comfort en hoef je niet elke dag je bagage in en uit te pakken. Je kan je volledig focussen op diverse wandelingen in de buurt van je logies. In de kleinschalige lodges en hotels ervaar je de Noorse gastvrijheid en proef je de heerlijke keuken.
Het dagelijkse verloop
Je ontvangt bij aankomst een gedetailleerde kaart met de routes. Deze meerdaagse wandeltocht is een zogenaamde ‘selfguided tour’ (geen gids aanwezig) waarbij je elke dag de voorziene tocht met jouw reisgezelschap aflegt. Mits toeslag kan een privéwandelgids geregeld worden. Je bagage wordt elke dag naar je volgende verblijfplaats gebracht. Zo geniet je telkens zorgeloos en in alle comfort van je wandeltocht.
Je kan een kleine rugzak meenemen met een waterfles, lunchpakket en eventueel een regenjas en extra kledij. Vergeet ook niet om een kleine verrekijker en fototoestel mee te nemen. Het lunchpakket kan je ’s morgens bij het ontbijt zelf samenstellen. Elke dag heb je de mogelijkheid om onderweg of in de buurt van je logies extra kilometers te wandelen. Kies je voor de gemakkelijke wegen, dan wandel je gemiddeld 7 tot 14km per dag met niet meer dan 400 hoogtemeters.
Deze meerdaagse tocht is daarom uitermate geschikt voor families met kinderen. Hou je van langere tochten, dan zijn ook meer uitdagende wandelroutes mogelijk. Je verblijft altijd meer dan een nacht in je logies zodat je altijd een extra dag hebt om te kiezen uit diverse dagtochten van elk niveau.
Logies
Je logeert elke avond in typische lodges of kleine hotels. Stuk voor stuk gezellige en kleinschalige logies waar je de Noorse gastvrijheid ervaart en de heerlijke lokale keuken proeft. Voor kinderen worden mooie kinderkortingen toegekend indien ze met de ouders in een grote familiekamer verblijven.
Moeilijkheidsgraad van dit programma
Het niveau van deze meerdaagse tocht is gemakkelijk tot gemiddeld. Je dient enkel over wat wandelervaring te beschikken. Een betere basisconditie is vereist als je aan de langere dagtochten wil deelnemen zoals voorgesteld in het programma.
6-daagse wandeltocht in het Rondane Nationaal Park |
Geschikt voor gezinnen als sportievelingen |
Gezellige en kleinschalige lodges en hotels |
Vol pension met een lokale keuken |
Mooie kinderkortingen |
Niveau: makkelijk tot gemiddeld |
Vertrekdatum | Prijs per persoon | ||
20/06/25 - 24/09/25 |
|