De hoofdstad Hanoi is het oude en nieuwe Vietnam in een Het mausoleum van Ho Chi Minh is waarschijnlijk de grootste highlight van Hanoi In Hanoi verkennen we de oude wijken van de stad Samen met een foodkenner proeven we lokale specialiteiten aan de typische eetstalletjes . Tijdens een ontspannende boottocht op de Tam Coc rivier genieten we van een prachtig decor Als een lotus staat de Een Pilaar Pagode in een kunstmatig aangelegde vijver De baai van Halong Bay is ongetwijfeld een van de mooiste zeelandschappen ter wereld Hoi An, pittoresk havenstadje met de bekende, overdekte Japanse brug Bezoek aan de Dong Ba markt in Hue en boottocht op de Parfumrivier Het mooie historische centrum van Hue is uitgeroepen tot een Unesco World Heritage Site De citadel van Hue is een uitgestrekt complex van paleizen, tempels en musea We sluiten af met een bezoek aan de graven van Minh Mang en Khai Dinh Het Cu Chi Tunnel complex, een 200km lang netwerk van tunnels dat door de Vietcong werd gebruikt om de Amerikanen te misleiden De Preah Khan tempel uit de 12e eeuw, gebouwd voor koning Jayavarman VII De Ta Prohm tempel, in tegenstelling tot de meeste andere tempels bleef na zijn ontdekking volledig overwoekerd door de jungle In Angkor Tom bevindt zich ook het 'Terras van de Olifanten', een soort trap Beelden van krijgers in het Angkor Wat complex Gedetailleerd beeldhouwwerk op een van de tempels Angkor Wat en zijn vijvers... betoverend mooi... ook 's morgens vroeg

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/