Opent vandaag om 09u30

NIEUW
Botswana
Under the Botswana Sky

Botswana
Botswana | Under the Botswana Sky
Afrika Botswana | Under the Botswana Sky
Botswana in vogelvlucht

Tijdens deze 11-daagse ontdek je Botswana op individuele basis. Je verblijft in prachtige locaties en verkent de Okavango Delta, de regio rond Maun, het Moremi Game Reserve, Chief’s Island en Linyanti. Je spot een veelheid aan wild gedurende tal van safari’s. Uiteraard keer je niet terug zonder de imposante Victoria-watervallen te bewonderen.

van deze à la carte reis in Botswana
2 nachten op elke locatie
Sublieme verblijven, heerlijke maaltijden
Intense wildbeleving
Vluchten met kleine Cesna-vliegtuigen
Uiterst compleet 11-daags reisprogramma
Brussel ✈ Johannesburg

Vlucht naar Johannesburg met tussenstop.

Johannesburg ✈ Maun ✈ Okavango Delta

Vlucht van Johannesburg naar Maun. Een korte vlucht per Cesna brengt je naar de Jaoconcessie in het hartje van de Okavango Delta. Deze lodge ligt zo fantastisch dat je vanuit iedere suite een prachtig uitzicht hebt over het waterrijke landschap. Vanuit je bed geniet je van de prachtige natuur en van het wildleven dat zich voor je ogen afspeelt. Jao Camp biedt heerlijke maaltijden en goede wijn in het open restaurant of tijdens een gezellige avond in de ’Boma’. Je verblijft hier 2 nachten.

Johannesburg - Maun - Okavango Delta

Vanuit Jao Camp kan je tochten met een traditionele mokoro maken. Maar er zijn tevens boot- en jeepsafari’s mogelijk. De Jaoconcessie is een toplocatie in de delta voor wateractiviteiten.

Moremi ✈ Chief’s Island

Vlucht naar Chief’s Island. Gelegen in de zeer wildrijke Momboregio in het Moremi Game Reserve. Sinds de introductie van de witte neushoorn in dit gebied, is dit de enige plaats in Botswana waar deze prachtige dieren in hun natuurlijke omgeving kunnen gezien worden. De activiteiten bestaan uit gamedrives in open landrovers en gedurende het vloedseizoen uit georganiseerde mokorotochten. Dit is het gebied met ‘the best game viewing of Botswana’! Het kamp ligt in het hart van de Okavango Delta waar zeer veel dieren voorkomen, inclusief alle katachtigen zoals de luipaard en de leeuw. De maaltijden in Chief’s Island zijn van uitstekende kwaliteit en gaan samen met de beste Zuid-Afrikaanse wijnen. Na een dag vol activiteiten is het heerlijk thuiskomen. Er is zelfs een kleine spa. Laat je in de watten leggen met een ontspannende massage. Je blijft hier 2 nachten.

Moremi - Chief’s Island

Geniet nog een volledige dag van het wild, de activiteiten en je lodge.

Linyantiregio

Linyanti ligt tegen het bekende Chobe Nationaal Park en is perfect voor het zien van veel groot wild zoals olifanten, zebra’s, giraffen en buffels. Leeuwen, hyena’s en luipaarden komen in het hele gebied voor. Cheeta’s houden vooral van het open grasland van het Savuti Channel. Wilde honden verplaatsen zich over zeer grote afstanden. Hier beleef je mooie Afrikaanse momenten tijdens wandel- en bootsafari’s afgewisseld met open jeepsafari’s. Linyanti is ook uitstekend voor nachtdieren, zoals de bushbaby, de aardwolf, de serval en de genet. Dit is je plek voor 2 nachten.

Linyantiregio

Profiteer van deze dag om extra activiteiten te ondernemen, wild te spotten en ontspan na een dagje vol avontuur in je lodge.

Livingstone ✈ Victoria-watervallen

Vlucht naar Livingstone. De Victoria-watervallen vormen waarschijnlijk de grootste bezienswaardigheid van het hele continent. Mosi oa tunya of ‘de rook die dondert’ wordt dit fenomeen door de Afrikanen genoemd. Dr Livingstone, die als eerste blanke dit schouwspel aanschouwde, noemde het ‘een gezicht slechts waardig aan engelen op hun vlucht’. Hier geniet je 2 nachten.

Victoria-watervallen

Bewonder in alle rust de Victoria-watervallen en de omgeving.

Livingstone ✈ Brussel

In de namiddag terugvlucht naar Brussel.

Brussel

Er zijn nog geen nieuwe vertrekdata gepland voor deze reis.
  • Transfers en transport ter plaatse
  • Vluchten met een klein Cesna-vliegtuig van en naar de airstrip van de lodges
  • Fully inclusive gedurende de safari, inclusief alle lokale dranken tijdens de safari
  • Alle safari-activiteiten
  • Safari’s in open voertuigen
  • Vluchten van en naar Botswana
  • Overige dranken