Nu gesloten - opent om 09u30

Botswana
Wings over the Okavango Delta

Botswana
Botswana | Wings over the Okavango Delta
Afrika Botswana | Wings over the Okavango Delta

Tijdens deze individuele reis geniet je dubbel en dik van de uitgestrektheid, de ruimte en de immense natuurgebieden van Botswana. Je gaat naar plaatsen waar nauwelijks toeristen komen waardoor je een uiterst exclusieve beleving ervaart. De wildernis lijkt er eindeloos en het wildleven oppermachtig.

van deze à la carte reis in Botswana
Nachtelijke safari’s mogelijk
Plaatsen die nauwelijks bezocht worden
Uniek wildleven
Exclusief gelegen lodges
Uiterst compleet 13-daags reisprogramma
Brussel - Johannesburg

Vlucht naar Johannesburg (met tussenstop).

Maun – Makgadikgadi Nationaal Park

Vanuit Maun vlucht naar het Makgadikgadi Nationaal Park. Hier zie je wildebeesten, zebra’s, olifanten, antilopen, giraffes en roofdieren in een uniek landschap. De komende dagen maak je gamedrives per 4x4-voertuig. Twee nachten.

Natuurwandelingen behoren hier eveneens tot de mogelijkheden.

Okavango Delta

Na het ontbijt vlucht naar de Okavango Delta. Het kamp voor de komende twee dagen ligt in een uniek landschap met open savannes en uitgestrekte overstromingsvlaktes van de Okavango. Palm-, vijgen- en Ebonybomen zorgen voor natuurlijke verkoeling. In dit nauwelijks door mensen bezochte landschap krijg je een enorme hoeveelheid wild te zien. Activiteiten zijn gamedrives per 4x4, wandelsafari’s en boottochten. Ook nachtelijke safari’s zijn mogelijk. Je zal versteld staan van het prachtige landschap en de grote aantallen roofdieren die hier voorkomen. Twee nachten.

Okavango Delta

Geniet nog een dag van de vele mogelijke activiteiten.

Moremi Game Reserve

Vlucht naar het Moremi Game Reserve in het hart van de Okavango Delta. Doordat de lodge in een privédomein ligt, komen hier nauwelijks andere toeristen. Twee nachten.

Moremi Game Reserve

Het Moremi Nationaal Park is het meest wildrijke gebied van Botswana.

Chobe Nationaal Park

Vlucht naar het fenomenale Chobe Nationaal Park. Het wild in dit gebied is zeer divers en de olifantenpopulatie kent hier de grootste concentratie van Afrika. Boottochten zijn mogelijk en je kan ook gaan vissen. Twee nachten.

Chobe Nationaal Park

Maak van deze volledige dag gebruik voor een grondige verkenning van het fantastische park.

Victoria-Watervallen

De Victoria-watervallen vormen de grootste bezienswaardigheid van het Afrikaanse continent. Afrikanen noemen dit fenomeen ook Mosi oa tunya of ‘de rook die dondert’. Dr Livingstone had het geluk als eerste blanke dit natuurwonder te zien. Hij noemde het ‘een gezicht slechts waardig aan engelen op hun vlucht’. Deze watervallen zijn al sinds het midden van de vorige eeuw een enorme toeristische trekpleister. Neerdalende nevel als een oneindige regenbui, deed rond de watervallen een smalle strook van dicht oerwoud ontstaan. De watervallen hebben een breedte van 1.700m en een hoogte van 100m. Je logeert vlakbij de watervallen. Twee nachten.

Victoria-Watervallen

Je kan op je eigen ritme dit spektakel aanschouwen.

Victoria-Watervallen – Brussel

Vanuit Victoria Falls vlieg je naar Johannesburg, vanwaar je doorvliegt naar België. Indien gewenst kan je deze reis verlengen met een strandverblijf in Mozambique.

Brussel

Er zijn nog geen nieuwe vertrekdata gepland voor deze reis.
  • Vluchten, inclusief taksen
  • Vluchten met kleine Cesna-vliegtuigen van en naar de airstrip van de lodge
  • Transfers en transport ter plaatse
  • Maaltijden zoals aangegeven in het programma
  • Alle lokale dranken tijdens de safari
  • Alle safari-activiteiten
  • Safari’s in open voertuigen
  • Overige dranken
  • Fooien voor de ranger/chauffeur