Opent vandaag om 09u30

NIEUW
Oeganda
The Pearl of Africa

À la carte reis
Vanaf € 6.800 per persoon
Oeganda
Oeganda | The Pearl of Africa
Afrika Oeganda | The Pearl of Africa
Vanaf € 6.800 per persoon

Oeganda wordt de ‘Parel van Afrika’ genoemd. Je ontdekt samen met je privéchauffeur/gids waarom. Een weelderige natuur, een enorme verscheidenheid aan wild, een vriendelijke bevolking en een ontmoeting met berggorilla’s bezorgen je de reis van je leven. Sensatie alom.

van deze à la carte reis in Oeganda
Privéchauffeur/gids
achtige natuur
Prachtige wildervaring
Gorillatracking
Uiterst compleet 13-daags reisprogramma
Brussel ✈ Entebbe - Kampala

Dagvlucht naar Entebbe. Verwelkoming en transfer naar je hotel. Een overnachting in Kampala.

Murchison Falls Nationaal Park

Met je privéchauffeur/gids vertrek je naar het Murchison Falls Nationaal Park. Het park geniet o.a. bekendheid door de gelijknamige waterval. Onderweg breng je een bezoek aan het Ziwa Rhino Sanctuary, waar neushoorns in een beschermd natuurgebied leven. In het Murchison Falls Nationaal Park leven giraffen, olifanten, leeuwen en diverse vogelsoorten. Verblijf van 2 nachten.

Je maakt stroomopwaarts een boottocht op de Nijl, richting de Murchison Falls. Dit wildpark is het rijkste park in Oeganda.

Kibale Nationaal Park

Een prachtige rit door een heuvelachtig, diepgroen gebied met kleine Afrikaanse dorpjes en uitgestrekte theeplantages brengt je naar het Kibale Forest Nationaal Park. Verblijf van 2 nachten.

Kibale Nationaal Park

Hier maak je een chimpanseetracking door het tropisch regenwoud.

Queen Elisabeth Nationaal Park

Via een zeer mooi gebied met kratermeren rijd je naar het Queen Elizabeth Nationaal Park. Je gaat op pad voor een gamedrive in het gebied waar doorgaans veel antilopen te vinden zijn. Je kan hier ook olifanten, buffels, wrattenzwijnen, leeuwen en/of luipaarden spotten. Verblijf van 2 nachten.

Je maakt een boottocht op het Kazingakanaal, een natuurlijk kanaal dat het Lake Edward met het Lake George verbindt.

Bwindi Nationaal Park

Je rijdt zuidwaarts naar het Bwindi Impenetrable Nationaal Park, het leefgebied van de bedreigde berggorilla. Verblijf van 2 nachten.

Bwindi Nationaal Park

In de vroege ochtend gaat je tracking van start. Je trekt in een kleine groep, onder begeleiding van rangers, door het dichtbegroeide woud en gaat op zoek naar de gorilla’s. De duur en zwaarte van de tracking is onvoorspelbaar. Het kan 2 tot soms wel 3u. duren voordat je de gorilla’s bereikt.

Bwindi Nationaal Park - Lake Mburo

Je laat het ondoordringbare woud van Bwindi achter je en rijdt naar het Lake Mburo Nationaal Park. Hier kan je in een prachtige omgeving rustig bekomen van je fysieke inspanningen. De lodge biedt weidse uitzichten op de schitterende omgeving van het Lake Mburo. Verblijf van 2 nachten.

Lake Mburo

Je kan een gamedrive of een boottocht maken op een van de vele meren die het park telt. Mihingo Lodge grenst aan het Lake Mburo Nationaal Park.

Entebbe ✈ Brussel

Na  4u rijden bereik je de luchthaven van Entebbe van waaruit je terugvliegt naar Brussel.

Brussel

13-daagse overland-safari
Reisperiode Prijs per persoon vanaf
01/01/24 - 31/12/24
€ 6.800
€ 6.800
De exacte prijs wordt bepaald bij je aanvraag.
  • Vluchten, inclusief taksen
  • Transfers met een 4x4-landcruiser met ranger/gids
  • Maaltijden zoals aangegeven in het programma
  • Gamedrives
  • Gorillatracking
  • Gorillapermit
  • Persoonlijke uitgaven
  • Optionele excursies